Доброго дня,маю аналогічну біду. V60 D6 але двигун D97PHEV,конкретно в мене на шині незрозуміло що відбувається.маслонасос запускав окремо від блока 31325487 за допомогою BLDC платою,двигун трьохфазний,а його інвертор під фарою з пасажирської сторони.Живлення інвертора в нормі,а от дива зі струмом та опором на can в проводах до блока е.опір між ними в мегаомах.самі кан лінії від інвертора йдуть до ТМС блока на АКПП.заміряв на самому ТМС відмінному від колодки то на кан ті самі мегаоми.не знаю як у ТС по цим лініям.
Додам ще що восени коли авто вистоїтьться ніч і навулиці +3,+7 то іноді пробивало і їхала в Pure.і помилки не було.