Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

 

В том то и дело, хз когда и что он выкинет и во сколько этот фокус может обойтись

Мне хватило раза что бы перестать дерзать судьбу за яйца с этим китайским говном, которое еще и лочится при работе с свежим софтом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.02.2024 в 12:46, Kabak сказал:

Кто не рискует тот шампанское не пьет 😁хочу еще сказать что китайский сканматик  читает блоки md1 а вот не записывает …

Кто рискует тот может например купить свежий мерседес!🤣

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Semi сказал:

Кто рискует тот может например купить свежий мерседес!🤣

Ну или Q7...:bravo:

Все слава Богу прекрасно записалось...

20240208_150349.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та не нагоняйте жути, норм пишет/читает китайматик. 

23 часа назад, roma130a сказал:

 

В том то и дело, хз когда и что он выкинет и во сколько этот фокус может обойтись

Мне хватило раза что бы перестать дерзать судьбу за яйца с этим китайским говном, которое еще и лочится при работе с свежим софтом

Готов , так и быть, приму в подарок этот китайский говносканматик. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ніде не писав що хочу подарувати комусь китайский гівноклон, це по перше, по друге купив вже інший такий самий тільки 22 версію суто для діагностики деякими програмами щоб не вбивати оригінал, тримаю орі тільки для прошивок, ну і  третє це логічно випливає, маючи ще один гівноклон і оригінал залишу його собі  на запчастини, а може і прошивка колись з'явиться в доступі, і можна буде виправити помилку мікропрограми

P.S. від скромності ти точно не помреш) то мабуть ще мало б бути з пересилкою за мій рахунок))

19 минут назад, Alpine ua сказал:

Та не нагоняйте жути, норм пишет/читает китайматик. 

Ну ну, час покажє, я нікого ні в чому не переконую, шийте на здоров'я, я на практиці бачив як воно буває, також думав що різниці з орі в плані працездатності окріб блютуз та оновлень нема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, roma130a сказал:

Я ніде не писав що хочу подарувати комусь китайский гівноклон, це по перше, по друге купив вже інший такий самий тільки 22 версію суто для діагностики деякими програмами щоб не вбивати оригінал, тримаю орі тільки для прошивок, ну і  третє це логічно випливає, маючи ще один гівноклон і оригінал залишу його собі  на запчастини, а може і прошивка колись з'явиться в доступі, і можна буде виправити помилку мікропрограми

P.S. від скромності ти точно не помреш) то мабуть ще мало б бути з пересилкою за мій рахунок))

Ну ну, час покажє, я нікого ні в чому не переконую, шийте на здоров'я, я на практиці бачив як воно буває, також думав що різниці з орі в плані працездатності окріб блютуз та оновлень нема

Так який сенс в усіх темах де тільки згадується про китайматік , писати що то лайно, а по факту собі ще взяти в роботу гавносканматік? Не улавлюю логіку. Все що мене не влаштовує - я чи дарую чи продаю хто не має можливості купити оріг, а не пишу що то лайно але купую собі до пари ще таке саме. Так орісканмат якраз й розрахований під лайнокацапське, в якому іноді й +/- переплутані, в усьому іншому що він читае вроде не було проблем з роспіном. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ти або читаєш поміж рядків або навіть не знаю що не так, я ж написав ясно, для прошивки це гівно (буду і на далі його так називати) так собі ідея, для діагностики може бути але лочиться від певного свіжого софту, ну хіба не гівно? Те що я ще один купив пояснив вище для чого, те як ти пишеш про щось і що даруєш чи купуєш це твоє особисте, ти не еталон правильності щоб всі так робили, маю свою думку відмінну від твоєї,  на тому закінчемо цю дискусію. Прийде час думаю зрозумієш зміст моїх слів, а поки радуйся як він гарно працює, я свою думку сформував на досвіді з життя. А до чого тут розпін і яке лайно кацапке він читає ну воообще не зрозумів... але пох воно мені і не потрібно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, roma130a сказал:

А до чого тут розпін і яке лайно кацапке він читає ну воообще не зрозумів... але пох воно мені і не потрібно

Прийде час думаю зрозуміеш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 месяц спустя...
В 04.02.2024 в 02:49, Semi сказал:

У меня тоже он открыт делал МЕРСЕДЕС И БМВ всё хорошо!

mg  bmw клонировать позволяет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, beka87 сказал:

mg  bmw клонировать позволяет?

Не пробовал ещё не знаю точно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 недели спустя...

Доброго времени, коллеги. Кто в теме , подскажите пожалуйста что не так. BMW MD1 

20240416_162355.jpg

Модуль 92 

IMG_2024_04_24_15_09_58_0392257666250520688922.jpg

Читаем флешь 

IMG_2024_04_24_15_10_47_0503028091321199248120.jpg

При сохранении файла выходит ошибка

Screenshot_20240424_143907_Gallery.jpg

Что не так?

Собственно вопрос риска. Можно ли считаный файл передавать инженерам для работы над ним?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...