Перейти к содержанию

Xprog M перестав читати MC68HC05X32


UA_Mercedes

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт! Власне програматор Xprog M більше не читае MC68HC05X32. Якось поступово почав вичитивати чи записувати не з першого разу а потім і взагалі перестав читати! Спроба вичитування і так і зависає а через деякий час помилка зв,язку. Софт замінював. порти і шнурки міняв! Конектори пропаював. Монтажну площадку оглядав! підозрюю що щось з залізом! У кого було подібне може направите куди глянути?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ці проци досить часто дохнуть, можливо проблема і не в xprog.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, roma130a сказал:

Ці проци досить часто дохнуть, можливо проблема і не в xprog.

В Xprog проблема тільки що перевірив! Orang 5 читає. Та і провіряв уже на 5 процах під ряд! Поки гарячий ще читай а потім все... Думаю що коли сам пристрій нагрітий то ще читає а при охолодженні все! Скоріше всього щось по залізу кінчає свій термін експлуатації! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, UA_Mercedes сказал:

В Xprog проблема тільки що перевірив! Orang 5 читає. Та і провіряв уже на 5 процах під ряд! Поки гарячий ще читай а потім все... Думаю що коли сам пристрій нагрітий то ще читає а при охолодженні все! Скоріше всього щось по залізу кінчає свій термін експлуатації! 

Проверь генерацию на кварце осцилом може он

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, UA_Mercedes сказал:

Всім привіт! Власне програматор Xprog M більше не читае MC68HC05X32. Якось поступово почав вичитивати чи записувати не з першого разу а потім і взагалі перестав читати! Спроба вичитування і так і зависає а через деякий час помилка зв,язку. Софт замінював. порти і шнурки міняв! Конектори пропаював. Монтажну площадку оглядав! підозрюю що щось з залізом! У кого було подібне може направите куди глянути?

我知道他缺少什么! 他想,但他不能! 能焊接器件。

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Vadim Bogat сказал:

Проверь генерацию на кварце осцилом може он

кварц тут не причем, от слова совсем, а вот генератор на 32 я бы проверил

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 minutes ago, ZLaman said:

我知道他缺少什么! 他想,但他不能! 能焊接器件。

По Монголски написал, вспомнил XI век.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, UA_Mercedes сказал:

Всім привіт! Власне програматор Xprog M більше не читае MC68HC05X32. Якось поступово почав вичитивати чи записувати не з першого разу а потім і взагалі перестав читати! Спроба вичитування і так і зависає а через деякий час помилка зв,язку. Софт замінював. порти і шнурки міняв! Конектори пропаював. Монтажну площадку оглядав! підозрюю що щось з залізом! У кого було подібне може направите куди глянути?

Маска проца какая?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ZLaman сказал:

我知道他缺少什么! 他想,但他不能! 能焊接器件。

如果所有美国人都学习希伯来语,拉宾诺维奇同意搬到美国。

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

😀

1 час назад, Cyberbob сказал:

如果所有美国人都学习希伯来语,拉宾诺维奇同意搬到美国。

Я надеюсь топикстартер понял что ему советуют

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Cyberbob сказал:

如果所有美国人都学习希伯来语,拉宾诺维奇同意搬到美国。

워... 꼭 그런건 아니고... 어디 보자

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, lenovog500 сказал:

кварц тут не причем, от слова совсем, а вот генератор на 32 я бы проверил

А кварц не составляющая генератора?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Vadim Bogat сказал:

А кварц не составляющая генератора?

Не знаю, как в Xprog_M, но в 555 и в 6.5 есть два отдельных кварца (для встроенного МК и для микросхемы USB интерфейса) и кварцевый генератор в виде отдельного элемента. Посмотрел - здесь так же.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Jael.Dace сказал:

Не знаю, как в Xprog_M, но в 555 и в 6.5 есть два отдельных кварца (для встроенного МК и для микросхемы USB интерфейса) и кварцевый генератор в виде отдельного элемента. Посмотрел - здесь так же.

 

так є два окремих! Осцилографа немає. Тому спробую перевірити заміною!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

UA_Mercedes, вибачте, але моє повідомлення було не вам адресовано, а Vadim Bogat.

Якщо у вас прогер оприділяється в ОС - кварц USB контроллера працює. Якщо программатор бачить програма - другий кварц теж працює. А ось генератор, про який писали вище, варто б перевірити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Jael.Dace сказал:

А ось генератор, про який писали вище, варто б перевірити.

Нафига? Если у него не читает один единственный проц. Или он в чтении еепромов не участвует?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для епромов генератор частоты не нужен

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В результаті на програматор забив. Вже користуюсь апельсином 5! І ще замовив адаптер на VVDI Prog

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...