Перейти к содержанию

Zafira B не працюють передні повороти.


_peccator_

Рекомендуемые сообщения

На Zafira B перестали працювати передні повороти. При включенні повороту вони не світяться. Задні та бокові (діодні) працюют.  Реле часто клацає. При включенні аварійки передні повороти мигають два раза і більше не працюють.  За словами власника таке сталось спочатку з одним поворотом, а потім через тиждень з іншим. По них висять помилки B0525 і B0530. Помилки витираються але після включення повороту знову появляются. Також не працює підсвітка номера. Є підозра на UEC, оскільки лампочки робочі (їх ніхто не міняв) і лінія ціла(  на аварійці мигають двічі). Може я не правильно думаю. Може хтось стикався з таким. Хочеться  почути іншу думку перш аніж блок міняти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если в передних поворотниках не светодиодные лампы вставлены, а нормальные - лампы накаливания,- тогда претензии к блоку либо к разъёму блока.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сигналізація не підключена до передніх поворотів? Попробуйте підключити лампи біля блоку, замість штатних. Буде точно видно чи проблема в блоці, чи десь далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лампи спереду не діодні. Діодні (біжучі) тільки на крилі стоять. Вони світять норм. Думаю якби було коротке чи обрив, то і на аварійці передні  б не світили. Але ж два раза блимнуть а далі помилки. За словами власника (старший чоловік) він до того рук не пхав. Бо не розуміється. Спочатку один поворот відмовив, а за два тижні другий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам правильно сказали, проверьте на выходе из блока - подключите лампочку напрямую для каждой стороны 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може бути перехідний опір за великий, або десь перетерлась ізоляція, або погана маса на поворот. При цих несправностях проводка начебто ціла, і лампочки будуть світити а блок керування може ловити помилку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо пальцем в небо, UEC

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там должны быть галогенки H21W. Проверьте это.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт. Також думаю, що це UEC. Треба перевіряти. Якщо є UEC, який можна підкинути і перевірити, то взагалі супер)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, vetaloner сказал:

Привіт. Також думаю, що це UEC. Треба перевіряти. Якщо є UEC, який можна підкинути і перевірити, то взагалі супер)

И какой драйвер в UEC включает повороты?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
  • Создать...