Перейти к содержанию

Після заміни гбц , помилок немає, але відсутня подача палива і іскра, крутить но не заводиться


Рекомендуемые сообщения

Товариство є така проблема , поміняли гбц в сх5 2019(до цього заводилась все ок,масло кидало,через тріщину)
Після заміни гбц авто не заводиться 
Перевірили все( продзвонили всі блоки, ебу все працює) по датчиках, реле, імобілайзеру все вже перевірили, помилок немає, било на датчик колінвалу (поміняли) дальше нічого, блокує подачу топлива і і скру і комп не бачить обороти двигуна хоча він крутить но не заводится ,компресія присутння в чому може бути нюанс ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Святослав мазда сказал:

комп не бачить обороти двигуна

Значить треба йому показати. 

У вас датчик  індуктивний , чи на датчику хола?

Мітки ГРМ перепровірити. Спробувати почерзі відключати датчики коленвала, роспредвала. дивитись чи будуть помилки, та які.(деякы системи не бачать помилки по датчику коленвала) Бажано осцилографом подивитись сигнал з датчика коленвала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Снимал и ставил два раза головку на мазде 3 19 года. Ни каких проблем с заводкой или искрой не было. Ищите, что вы могли повредить в результате своей работы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На датчике коленвала есть сигнал? 
Проверьте на фишке питание есть? 
По факту нужно лезть там где были , но возможно стечение обстоятельств. 
 

Что по меткам , по идее она должна видеть рассинхрон но лучше переубедиться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Дима1 сказал:

Снимал и ставил два раза головку на мазде 3 19 года. Ни каких проблем с заводкой или искрой не было. Ищите, что вы могли повредить в результате своей работы

Турбо чи звичайна ?

Як виставляли мітки , надівали ремінь який іде на колінвал і помпу то прокручували колінвал чи ні, його інакше не надінеш  ?бо після цього мені здається мітки збиваються ?

 

Только что, Святослав мазда сказал:

Турбо чи звичайна ?

Як виставляли мітки , надівали ремінь який іде на колінвал і помпу то прокручували колінвал чи ні, його інакше не надінеш  ?бо після цього мені здається мітки збиваються ?

 

Це ваше відео на ютубі з сірою 3йкою там де ви самостійно голову варили і складали то все ?

1 час назад, Vladskkk сказал:

На датчике коленвала есть сигнал? 
Проверьте на фишке питание есть? 
По факту нужно лезть там где были , но возможно стечение обстоятельств. 
 

Что по меткам , по идее она должна видеть рассинхрон но лучше переубедиться. 

Получається я все склав але коли надіваю ремінь колінвала і помпи то прокручую колінвал і в мене метки ланцюга збігаються відносять точки (круга ) в сторону , чи можливо в цьому причина , але ремінь на колінвал по іншому не надіть

IMG_20240406_232029.jpg

25 минут назад, Святослав мазда сказал:

Турбо чи звичайна ?

Як виставляли мітки , надівали ремінь який іде на колінвал і помпу то прокручували колінвал чи ні, його інакше не надінеш  ?бо після цього мені здається мітки збиваються ?

 

Це ваше відео на ютубі з сірою 3йкою там де ви самостійно голову варили і складали то все ?

Получається я все склав але коли надіваю ремінь колінвала і помпи то прокручую колінвал і в мене метки ланцюга  ідуть в сторону на 2 зуба відносно точки (круга ) в сторону , чи можливо в цьому прчина , але ремінь на колінвал по іншому не надіть

IMG_20240406_232029.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да видео моё. У меня был мотор без турбины. С турбиной головка абсолютно другая. Какие там метки я не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну метки цепі токо раз совпадають потом уже через непонятно скоко оборотов совпадуть. То не то. Тут интересней десь шось с масой провтикали або фишку недошолкнули. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Дима1 сказал:

Да видео моё. У меня был мотор без турбины. С турбиной головка абсолютно другая. Какие там метки я не знаю.

Переглядали його , в мене тоже не турбо, коли виставили метки це ваш скрін я закину в тему , ви просто все закривали і нічого не прокручували самостійно в ручну ?

Як бути з ремнем помпи колінвала якого надіть тяжко не прикрутивши колінвал і мітки вже не зійдуться , чи я помиляюсь?

 

4 минуты назад, vadik.exb сказал:

Ну метки цепі токо раз совпадають потом уже через непонятно скоко оборотов совпадуть. То не то. Тут интересней десь шось с масой провтикали або фишку недошолкнули. 

Ну це мазда там і не так багато всього, коса ,коло, і все від нього похідне , всі реле , всі фішки все перещолкали , помилки било на колінвали прзпредвали , потом не било взагалі, нові датчики поставили , потом знову било помилку по ррзпредвалу, все продізаонилм провод від ебу до дачеиві коліна і ррзпред живий, крутиться,тупо не подає топливоиі і скру

Насос робочий , бенза є , це так до слова , скоро буду шаманів з бубном викликати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все вірно, мітки один раз співпадають, а потім треба багато обертів робити щоб знову співпали. Я цепок накинув по мітках і зібрав двигун. Рімень на помпу кажись я накинув на шків колінчастого валу і сам шків одягал на вал, було складно. Шукайте роз'еми, можливо зовсім проблема ні в двигуні, а десь у салоні авто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Дима1 сказал:

Все вірно, мітки один раз співпадають, а потім треба багато обертів робити щоб знову співпали. Я цепок накинув по мітках і зібрав двигун. Рімень на помпу кажись я накинув на шків колінчастого валу і сам шків одягал на вал, було складно. Шукайте роз'еми, можливо зовсім проблема ні в двигуні, а десь у салоні авто.

Так машина заїхала своїм ходом на заміну гбц , а виїхати вже не змогла, салон напевно ні до чого, а контакти всі і датчики подзвонили, завтра вже буде осцилограф по цим всім нюансам

Надіючь вирішу це питання, бачу підказати є кому це вже половина справи , дякую 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот ! И думаете ! Метки !  Перепроверяйте !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Святослав мазда сказал:

Метки на

Не сходится ваша осцилограмма с эталоном

По эталону длинный фронт рв впуска - на начало после пропуска КВ. 

У вас по середине длинный фронт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Метки видно что не совпадают.По идее должна выскакивать ошибка по синхре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Распредвалы местами не перепутали ? 

Тупанул, они ж по другому не встанут )  Все-таки проверять метки надо..установку фазиков, если снимали... ТНВД тоже можно проверить потом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В кого є фото голови як розпредвали стоять при натянотому ланці , для порівняння, походу збиті фази???

IMG_20240408_180201.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Святослав мазда сказал:

В кого є фото голови як розпредвали стоять при натянотому ланці , для порівняння, походу збиті фази???

IMG_20240408_180201.jpg

Якщо вихлоп сверху то не правільно. І якщо перший циліндр зліва то тоже неправільно

Вихлопний кулачок покажи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Считывающее кольцо на распредвалах может быть другое и сигнал блоком управления не будет восприниматься как правильный

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, vadik.exb сказал:

Якщо вихлоп сверху то не правільно. І якщо перший циліндр зліва то тоже неправільно

Вихлопний кулачок покажи

 

IMG_20240408_184137_864.jpg

IMG_20240408_184137_916.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А оті квадрати не должні буть якось паралельно перпендикулярно? Вроді вихлопний должен буть нижче. 

Поршень вмт по индікатору?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Casperuga сказал:

Считывающее кольцо на распредвалах может быть другое и сигнал блоком управления не будет восприниматься как правильный

Так розпредвали , і все інше від цього авто, поміняли голу голову

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...