Перейти к содержанию

мошеник с ником vova 1970 ( AVL )


Рекомендуемые сообщения

  • Ответов 169
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

я написал что вы пишите на кармасстере на русском языке но вы до етого уже отключили телефон 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, vova1970 сказал:

Спонукання українця розмовляти на мові ворога.

Хіба це не зрада країни?

В записях этого нет со стороны клиента. А вот от вас есть. Хотя по закону клиент может попросить общаться на любом языке, если продавец им владеет. А вот продавец не может требовать такого. 
 

Но дело же далеко не в этом. Все друг друга прекрасно понимали, пока не дошло дело до возврата товара и денег.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, vova1970 сказал:

Уже при первом звонке клиента ему біло внятно сказано, что на язіке я не шпрехаю.

"Нiхто за росiйську мову .....бла бла бла" Так говорили мои друзья и родственники в 14 году.

Общение на русском языке - зрада країни! Гениально!

Тебе действительно нечего делать в русскоязычном сегменте интернета. Сидишь такой, пишешь на языке "зрадника країни" и плачешь.

Слава Богу сьехал из этого дурдома в 91.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ZLaman сказал:

Слава Богу сьехал из этого дурдома в 91.

Не ты в дурдом заехал и в скором будущем ты в этом убедишься. и не стоит ставить всех к ряду.тут у "барыги" этого немножко другое значение это писанины, (деньги однако) и если ты досихпор этого не понял то грошь тебе в логическом пространстве как то так!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Rusik UA сказал:

Не ты в дурдом заехал и в скором будущем ты в этом убедишься. и не стоит ставить всех к ряду.тут у "барыги" этого немножко другое значение это писанины, (деньги однако) и если ты досихпор этого не понял то грошь тебе в логическом пространстве как то так!!!!

Не смею вам перечить "у каждого свой вкус, сказал индус" Но есть одно но, могу сравнивать и этого у меня не отнять. По поводу дурдома, не исключено, поживем увидим. На данный момент Украина впереди планеты всей!

Расскажите мне пожалуйста, как могло такое произойти в обществе, в котором 50 на 50 использовалось два родственных языка. Теперь вторая половина предатели родины? И какие-то барыги используют данный факт дабы наёживать покупателей, разве это не дурдом?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, ZLaman сказал:

Расскажите мне пожалуйста, как могло такое произойти в обществе, в котором 50 на 50 использовалось два родственных языка. Теперь вторая половина предатели родины? И какие-то барыги используют данный факт дабы наёживать покупателей, разве это не дурдом?

Есть такая пословица- В семье не без урода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, ZLaman сказал:

разве это не дурдом?

А защищать Родину из Хантемансийска? под Запорожьем? это так понимаю адекват?

 

38 минут назад, ZLaman сказал:

На данный момент Украина впереди планеты всей!

На данный момент это в твоей голове и тебе подобным.пропитанной пропагандой с гебельс тв и моли этой упилянной,на самом деле в реалии не стоявшей ломанного гроша,(в мировом пространстве так реальное чмо и не более) что только вышло у него это наипать дураков которые там проживают обобравши до нитки и это факт а факт вещь упрямая как говорят!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Alexchip77 сказал:

Только в чем предательство?

Человек ж явно написал, что купил ОРИГИНАЛ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, vova1970 сказал:

Человек ж явно написал, что купил ОРИГИНАЛ.

купил на ОЛХ в Одессе . скинуть принтскрин ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, vova1970 сказал:

Спонукання українця розмовляти на мові ворога.

vova1970, гадаю, що він тебе не змушував саме розмовляти російською, а лише сам говорив цією мовою і гадав, що його зрозуміють. Адже нормальній людині важко повірити, що проживши все життя в двомовному просторі хтось за 10 років війни може забути одну з цих мов настільки, щоб перестати її розуміти.

Не хочеш говорити мовою массових вбивць, катів та гвалтівників - твоя справа, твоє рішення і його треба поважати. Але якщо до тебе звертаються будь-якою (навіть ворожою) мовою, а ти її знаєш - то навіщо створювати непорозуміння і конфлікт на порожньму місці? Нехай би він говорив російською, а ти - українською - певен, що обидва зрозуміли би одне одного.

Банити на мовній підставі незадоволеного клієнта - це справді виглядає, як шахрайство.

Стосовно девайса - так і не зрозумів, чи виконує він свої функції.

Продавець каже, що виконує, але сам пише, що не дав покупцю якусь прошивку, без якої (як я розумію), девайс не робить те, що заявлено. Покупець підтверджує, що девайс не робить те, що заявлено. Правильно?

При цьому покупець заплатив повну вартість (оголошену на сайті) за девайс (з заявленим функціоналом), а продавець на свій розсуд, вже після продажу вирішив обмежити функціонал прострою не давши прошивку. Все ще правильно чи я щось втрачаю?

Якщо все так, то продавця все виглядає дуже не дуже.

vova1970, наші вороги - москалі, а не російськомовні українці. (Хоча і серед тих і серед інших є виключення.) А такі ось розбірки йдуть на користь саме нашим ворогам. То навіщо ви ображаете своїх співгромадян на радість кацапам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Jael.Dace сказал:

Продавець каже, що виконує, але сам пише, що не дав покупцю якусь прошивку, без якої (як я розумію), девайс не робить те, що заявлено. Покупець підтверджує, що девайс не робить те, що заявлено. Правильно?

 

Правильно.

2 минуты назад, Jael.Dace сказал:

При цьому покупець заплатив повну вартість (оголошену на сайті) за девайс (з заявленим функціоналом), а продавець на свій розсуд, вже після продажу вирішив обмежити функціонал прострою не давши прошивку. Все ще правильно чи я щось втрачаю?

 

Все правильно. Таки так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, vova1970 сказал:

Человек ж явно написал, что купил ОРИГИНАЛ.

Ну так оригинал наверное получше. Нет соплей и комплектующие на 3 копейки дороже. Вы ж даже нормально содрать не можете. Как продавать своим фуфло так можно, как у вражин покупать- так предатель)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут Модерация есть? прибейте этого продавана,что бы другой кто не встрял.остальное все бессмысленно.это видно как божий день, деньги он не вернет просто будет тупить сколько бы кто не писал!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Jael.Dace сказал:

То навіщо ви ображаете своїх співгромадян на радість кацапам?

Я не ображаю, а констатую факт.

Мені клієнт каже  якесь слово "мошеник".

Такого слова нема ні в якому словнику.

Людина  безграмотна як в правописі, так і в пофесійній діяльності чи в процесі купівлі чого небудь. 

Ото ж клієнт сам натупив, але взявся когось (мене в даному випадку) в чомусь звинувачувати. 

9 минут назад, Alexchip77 сказал:

Ну так оригинал наверное получше. Нет соплей и комплектующие на 3 копейки дороже. Вы ж даже нормально содрать не можете. Как продавать своим фуфло так можно, как у вражин покупать- так предатель)))

Міжнародні санкції для кого писані?

Свої гроші він відправив до країни агресора.

З цих грошей будуть зроблені кулі для вбивства його,  вас,  мене.

Це що потрібно вам пояснювати? Ви ще цього не розумієте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, vova1970 сказал:

Свої гроші він відправив до країни агресора.

З цих грошей будуть зроблені кулі для вбивства його,  вас,  мене

я купил на ОЛХ в Одессе . нужен принтскрин ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, vova1970 сказал:

Людина  безграмотна як в правописі, так і в пофесійній діяльності чи в процесі купівлі чого небудь.

А може людина нервує чи поспішає і тому робить помилки?

Якщо вам неприємно мати справу з людиною з будь-яких причин (реальних чи придуманих) - доречніше було б вибачитись та розірвати угоду (за умови відсутності пошкоджень товару) повернувши гроші та попросити відправити товар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, jeny сказал:

я купил на ОЛХ в Одессе . нужен принтскрин ?

Знову тупите?

А з Одеси куди гроші пішли?

Дідові Панасу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, vova1970 сказал:

Знову тупите?

А з Одеси куди гроші пішли?

Дідові Панасу?

так ты сам повесил объявление что купишь сканматик оригинал !

https://carmasters.org/topic/56339-куплю-сканматик-2-оригінал-в-україні/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, jeny сказал:

так ты сам повесил объявление что купишь сканматик оригинал !

От за такі повчання ви і були забанені.

Це по-перше.

А по-друге - я працюю в СБУ і мені потрібно знати продавців ОРИГІНАЛЬНИХ ворожих продуктів, тому і  дав таке оголошення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, jeny сказал:

так ты сам повесил объявление что купишь сканматик оригинал !

Патсталом! :bravo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Jael.Dace сказал:

А може людина нервує чи поспішає і тому робить помилки?

Якщо людина поспішає та робить помилки, але при цьому розбирає технічно складну річ, то я б не хотів повернення такої речі.

3 минуты назад, Jael.Dace сказал:

Патсталом! :bravo:

Так, бо ж  Днепр у вас, а не Дніпро.

Краматорськ теж з помилкою написали.

Ви вже в окупації?

 

На сьогодні достатньо реклами.

Йду попрацюю в іншому напрямку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, vova1970 сказал:

А по-друге - я працюю в СБУ і мені потрібно знати продавців ОРИГІНАЛЬНИХ ворожих продуктів, тому і  дав таке оголошення

ICarPC продає, чекаю коли в них пропаде він з продажу)))) зрештою в гугл забий сканматік 2 pro, роботи буде.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, vova1970 сказал:

я працюю в...

Перший раз бачу, щоб працівник такої організації ось так широкій публіці зізнався в цьому. Чув, що зазвичай вони мають підставну роботу та навіть між собою по за роботою намагаються не контактівати. Війна звісно дещо змінила ситуацію, але ось так публічно писати... Хоча я не в темі, і можу помилятися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чего только не придумаешь лишь бы деньги не возвращать😃

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...