Перейти к содержанию

Радио канал ключа


roma130a
9 Attachments

Рекомендуемые сообщения

Проблема известная и много исписано, но ясности по этому кузову так и нет. Как я понял радио канал тесно связан с транспондером. Есть семка от первого ключа и плата от второго, подружить их я так понимаю не получится, новых ключей в продаже не находу. Какие варианты есть что бы заработал штатный ду? Вариант с доставной сигнализацией не предлагать, купил тачку уже с этим вариантом) хочется сделать два полноценных ключа с штатным ду как по заводу, разсмотрю все возможные варианты

Ключ на две кнопки забыл добавить, авто 2002 года а170

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, roma130a сказал:

Проблема известная и много исписано, но ясности по этому кузову так и нет. Как я понял радио канал тесно связан с транспондером. Есть семка от первого ключа и плата от второго, подружить их я так понимаю не получится, новых ключей в продаже не находу. Какие варианты есть что бы заработал штатный ду? Вариант с доставной сигнализацией не предлагать, купил тачку уже с этим вариантом) хочется сделать два полноценных ключа с штатным ду как по заводу, разсмотрю все возможные варианты

Ключ на две кнопки забыл добавить, авто 2002 года а170

Що за автомобіль?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

W168 A170 тема створена в розділі Mercedes W168

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, roma130a сказал:

W168 A170 тема створена в розділі Mercedes W168

Ключ по оригіналу викидний з іф портом?

Червоне скельце на корпусі ключа?

Навряд чи пульт прив'язується з чіпом якщо чіп іммо окремо. Я так зрозумів чіп pcf7935 значить пульт може вязатися або окремо або після прописки ключів по обд

Треба натискати на одну з кнопок щоб привязались

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ключ червоне скельце має, але він також видае частоту 434, він не такий як у w140. Чіп застосовується 7930, 7931 або 7935 і таки там є звязок з радіо каналом, якось на такій машині пробував робити копію то при заводці дублікатом ду відвалювався

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, roma130a сказал:

Ключ червоне скельце має, але він також видае частоту 434, він не такий як у w140. Чіп застосовується 7930, 7931 або 7935 і таки там є звязок з радіо каналом, якось на такій машині пробував робити копію то при заводці дублікатом ду відвалювався

Спробуй такий варіант адаптації

Включив запалювання

Виключив і вийняв ключ

Зажав кнопку закрити і 5 раз натиснув відкрити

Відпустив кнопки і відразу 2 рази натиснув відкрити або закрити (головне одну ту саму)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаю я цей метод, дякую. Не проходить, може і з платою щось, але точно знаю що плата не від того чіпа, тобто: в одному чіп є але він без плати, в іншому плата є але без чіпа, по логіці якщо є звязка іммо і ду то так і буде, привязка ду не піде

Бентежить ця фраза: "На сколько я понимаю по Дампу моторолы блока генерируется дамп епромины в ключ. Только после этого ключ привязывается процедурой." 

Взято з сусіднього форума

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, roma130a сказал:

Проблема известная и много исписано, но ясности по этому кузову так и нет. Как я понял радио канал тесно связан с транспондером. Есть семка от первого ключа и плата от второго, подружить их я так понимаю не получится, новых ключей в продаже не находу. Какие варианты есть что бы заработал штатный ду? Вариант с доставной сигнализацией не предлагать, купил тачку уже с этим вариантом) хочется сделать два полноценных ключа с штатным ду как по заводу, разсмотрю все возможные варианты

Ключ на две кнопки забыл добавить, авто 2002 года а170

А дамп можно?И какая еепромка в пульте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дамп моторолы пока с иммо блока не читал, в пульте Nec стоит

Пока собираю инфу

Как я понял и з прочитаного в интернете, самый простой вариан это взять два новых ключа и положить их в дамп блока иммо в свободные ячейки, и только тогда по ручной процедуре ляжет радио канал. Засада в том что не вижу я в продаже новых ключей. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, roma130a сказал:

Дамп моторолы пока с иммо блока не читал, в пульте Nec стоит

Пока собираю инфу

Якщо стоїть нек то варіант з генерацією пульта з блоку вже більш правдоподібно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там 100% не так все просто, тому хочу знайти інфу як що і до чого, машина своя, час є і в розумних межах інвестиції)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Денис228 сказал:

На днях був такий, скопіював чіп нарізав жало, ду не вязалось

А чим ти копіюєш pcf7935?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На цій мащині ще нічого не копіював, десь пів року тому пробував копію робити на хт27, нюансів не памятаю але спроба була не вдала, і точно памятаю що відвалювався радіо канал на орі ключі після тих маніпуляцій, але ручна процедура вертала його до життя. Знайомий ключник каже що тільки робити чіп по дампу, а про радіо канал забути, так як бу плата не піде а нових не існує

22 минуты назад, Денис228 сказал:

Xhorse vvdi key tool pad, скопіювався без проблем машина заводиться

Копію на хт27 робив?

Рідний ключ цз після заводки копійованим не відвалювався?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, відвалився але коли 2-3 рази нажав на кнопку все працює до цього часу, перед цим як робити теж чув про таку проблему що  перестає працювати рідне д.у

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я теж пробував підвязати чужу плату до Аш-ки , нівяку.

оригіналбний був звичайний без кнопок . напевно  має бути пульт новий  і одноразове програмування , або обнулити плату,

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плату обнулити нікому не вдалося читаю, так як і підвязати бу. Купити новий ключ так розумію не реально, в Україні нема, Китай те саме... в очевидь їх не виготовляють взагалі. Ситуація практично тупікова я так розумію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, roma130a сказал:

Плату обнулити нікому не вдалося читаю, так як і підвязати бу. Купити новий ключ так розумію не реально, в Україні нема, Китай те саме... в очевидь їх не виготовляють взагалі. Ситуація практично тупікова я так розумію

Авто не нове  і деякі речі не знайти  типу ключ . 

БУЛА МИСЛЯ  ЩОБ ВРУЧНУЮ ВПИСАТИ РАДІОКАНАЛ В МОТОРОГУ.

АЛЕ неможуть на довго лишити авто щоб погратися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Yura000 сказал:

БУЛА МИСЛЯ  ЩОБ ВРУЧНУЮ ВПИСАТИ РАДІОКАНАЛ В МОТОРОГУ.

Думаю не так все там просто, з тими старичками по декуди важче ніж з новими авто

Тут цікаво пишуть  https://carmasters.org/topic/8465-как-и-чем-сделать-рабочую-рабочую-пару-на-а140/?do=findComment&comment=93469

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привет, с этого момента подробней) Какой ключ использовал, и как писал, в дамп в свободную ячейку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чим така приблуда може допомогти? Вяже бу плати радіоканала? Сумніваюсь чесно кажучи, а нові ключі не продаються. Маєте такий прогер в користуванні може? Є успішний досвід роботи з w168?

Побачив в описі що додають в комплекті ключів 5шт і 2 шт спрінтер віто з цінником в 1500$ думаю це нікому не потрібно) дешевше дилера тоді за@бати і замовити новий ключ в них))

Саме цікаве в цій приблуді де взяти ключі якщо ці що з комплектом йдуть закінчаться? Знов хрєнь нову купляти за 1500$?)))) Ви зробили мій день))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю поможет ли. Давно это было и может что-то призабыл. На W163 Был ключ выкидушка и болванка с чипом. Хозя ключ с брелком прое....ал. С трудом нашел такой б\у ключ. Привязал pcf7935 FVDI, а радиоканал привязал лаунчем, бо в лом старуху было тащить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...