Перейти к содержанию

C4 Picasso I 2007 1.6 HDI РКПП . Глохнет на светофоре и не заводиться


Рекомендуемые сообщения

Всем Доброго дня!

Прошу помощи: с чего начать, куда глядеть?

Машина прекрасно едет по трассе, никаких притензий. Но если я стою на светофоре или просто останавливаюсь - глохнет и не может завестись. Заводиться только если скинуть клемму с аккамулятора. Последнее время по утрам тоже стала тяжело заводиться, лечение скидывание клеммы с аккамулятора. Ну и дальше до первого светофора.

Сканирование выдало следующие ошибки

 

0000.jpg

1208.jpg

1351.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, DriverNemo сказал:

Прошу помощи: с чего начать, куда глядеть?

Начать с поиска ближайшего диагноста, а не выкладывать скриншоты на польском в форум мастеров

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, DriverNemo сказал:

Последнее время по утрам тоже стала тяжело заводиться

https://carmasters.org/downloads/monthly_2023_11/1351.thumb.jpg.9c48e2bbd147e790aa5dc954e46c1b65.jpg

Ваш сканер і підсказує ж, що проблема зі свічками накалу, треба перевіряти. А взагалі, на цьому форумі є окремий розділ для клієнтів, де можете звернутися за допомогою. А якщо по Вашим результамам діагностики, що видав сканер, то електричний проблем немає. Я б почав з витратників (паливний фільтр в першу чершу, злів форсунок і т.д.) Тому шукайте майстра, поблизу. Хлопці правильно Вам рекомендують. Зекономите багато часу тай грошей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.11.2023 в 12:08, KostaDiagnosta сказал:

Начать с поиска ближайшего диагноста, а не выкладывать скриншоты на польском в форум мастеров

О.... извините, что посмел вас побеспокоить "ВЕЛИКИЙ МАСТЕР"! Кто вам сказал, что вы мастер? Вы сами так решили? Или вы родились сразу с паяльником в одной руке и с отверткой в другой? Откуда такая спесь и гордыня молодой человек? 

В 10.11.2023 в 12:09, Malina сказал:

С компьютерной диагностики.

Я понял... " трактор нужен"

23 часа назад, kerygun сказал:

https://carmasters.org/downloads/monthly_2023_11/1351.thumb.jpg.9c48e2bbd147e790aa5dc954e46c1b65.jpgПолучение информации...

Ваш сканер і підсказує ж, що проблема зі свічками накалу, треба перевіряти. А взагалі, на цьому форумі є окремий розділ для клієнтів, де можете звернутися за допомогою. А якщо по Вашим результамам діагностики, що видав сканер, то електричний проблем немає. Я б почав з витратників (паливний фільтр в першу чершу, злів форсунок і т.д.) Тому шукайте майстра, поблизу. Хлопці правильно Вам рекомендують. Зекономите багато часу тай грошей

Дякую друже за одекватну відповидь. З свічками  все гуд , і з реле також. Я не знав що в вас є такий розділ( може адмін перенесе мій пост). Поміняно всі фільтра, зроблена опресовка паливної магістралі, тиск в рампі 320 Бар, пролів форсунок однаковий і гарни роспил. Нажаль  машина зломалась в Европі і ціна євакуації або ремонту в Европі або утілізації соізмерімо. Тому самостійний ремонт для мене дешевше ніж іньші варіанти, навіть з покупкой обладнання. Навикі є. Тому і прошу допомоги для рішення питання.

В 10.11.2023 в 15:23, kerygun сказал:

https://carmasters.org/downloads/monthly_2023_11/1351.thumb.jpg.9c48e2bbd147e790aa5dc954e46c1b65.jpgПолучение информации...

Ваш сканер і підсказує ж, що проблема зі свічками накалу, треба перевіряти. А взагалі, на цьому форумі є окремий розділ для клієнтів, де можете звернутися за допомогою. А якщо по Вашим результамам діагностики, що видав сканер, то електричний проблем немає. Я б почав з витратників (паливний фільтр в першу чершу, злів форсунок і т.д.) Тому шукайте майстра, поблизу. Хлопці правильно Вам рекомендують. Зекономите багато часу тай грошей

Я би погодився, що з електронною частиною все гуд, якщо не було би помилок. Якщо на першу (0000)ще можна закрити очи, то наступні я так не впевнений. З механнікой можно розбиратися якщо по єлектронніці нічого нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, DriverNemo сказал:

може адмін перенесе мій пост

Куда? На драйв2сру  разве что.🙂

Предохранители передергните, бывают такие чудеса при плохих контактах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, DriverNemo сказал:

О.... извините, что посмел вас побеспокоить "ВЕЛИКИЙ МАСТЕР"! Кто вам сказал, что вы мастер? Вы сами так решили? Или вы родились сразу с паяльником в одной руке и с отверткой в другой? Откуда такая спесь и гордыня молодой человек? 

вы что не знали, как "далай лама" уже 9 жизнь с паяльником и утюгом... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, lonqlife сказал:

вы что не знали, как "далай лама" уже 9 жизнь с паяльником и утюгом... 

Как не знать, но я не знал, что он еще он ремонтом и чип тюнингом стиральних машин заниматься.

1 час назад, Alexchip77 сказал:

Куда? На драйв2сру  разве что.🙂

Предохранители передергните, бывают такие чудеса при плохих контактах.

Проверил все цело. Даже разьеми попередергивал и продул воздухом

1 час назад, DriverNemo сказал:

Как не знать, но я не знал, что он еще он ремонтом и чип тюнингом стиральних машин заниматься.

Проверил все цело. Даже разьеми попередергивал и продул воздухом

Зеленки не замечено

Буду очень признателен если кто то поможет с єлектрической схемой к данному агрегату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Діагностика, це не просто подивитися помилки. Підключайте комп'ютер, дивіться поточні дані, коли машина погано заводиться або глохне. Особливу увагу на тиск соляри і швидкість з якою цей тиск набирається.

Також уточніть прошита чи ні, бо на прошитих можна довго головою об стіну битися.

Для діагностики краще взяти Пежо РР2000, а не Ланч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Malina сказал:

Діагностика, це не просто подивитися помилки. Підключайте комп'ютер, дивіться поточні дані, коли машина погано заводиться або глохне. Особливу увагу на тиск соляри і швидкість з якою цей тиск набирається.

Також уточніть прошита чи ні, бо на прошитих можна довго головою об стіну битися.

Для діагностики краще взяти Пежо РР2000, а не Ланч

Друже,  судячи зі всього ( bsm 0000) їого шили, але криво ( я так думаю).  На підході Lexia та осцилограф. U1208 стирається, але знов і знов вона є. По перше в мене стоїть питання схеми.  Де їі взяти? Раніше був ресурс кархелп. Я там шукав. Зараз все  з нуля.  Буду задавати купи дурних питань, але не маю варіантів. Ще раз дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, DriverNemo сказал:

стоїть питання схеми.  Де їі взяти?

знову ж таки, по правилам форуму, Якщо б правильно оформили тему, (прочитавши перед тим правила), я маю на увазі вкзавши VIN на у першому пості. То схему б вже зкинули. Знову ж таки, схеми он-лайн, і треба чітко вказувати, яких саме систем Вас цікавлять схеми

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.11.2023 в 20:46, DriverNemo сказал:

U1208 стирається, але знов і знов вона є.

 

В 11.11.2023 в 16:02, DriverNemo сказал:

Я би погодився, що з електронною частиною все гуд, якщо не було би помилок. Якщо на першу (0000)ще можна закрити очи, то наступні я так не впевнений.

U1208 - не  звертайте на неї увагу. Джерело цієї помилки мотор, а не коробка. Коли розберетеся з двигуном, її більше не буде. В першу чергу розберіться, чому вона глохне при зупинці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.11.2023 в 19:46, DriverNemo сказал:

Друже,  судячи зі всього ( bsm 0000) їого шили, але криво ( я так думаю).  На підході Lexia та осцилограф. U1208 стирається, але знов і знов вона є. По перше в мене стоїть питання схеми.  Де їі взяти? Раніше був ресурс кархелп. Я там шукав. Зараз все  з нуля.  Буду задавати купи дурних питань, але не маю варіантів. Ще раз дякую.

Дякую, в п'ятницю буду біля машини буду далі ковиряти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...