Перейти к содержанию

Ranger 2.2 2017 SID209


carworker
11 Attachments

Рекомендуемые сообщения

Ford Ranger Engine 2.2L Duratorg 16V TC 150PS Puma SID209 4WD MT82 2017 року. Глупе питання але не можемо знайти ЕБУ сечовини. Зібралися адблю відімкнути. Так там по процедурі треба відімкнути цей блок а знайти не можемо. Допоможіть будьласка з локацією блока. Та може щось наплутали з процедурою ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За 2 дні і ночі блок знайшли по жгутах та підказала добра людина. Це питання вирішено.

А зараз сітуація критична. Потребую допомоги бо не розумію що трапилось.

Замовив прошивку на основі свого орігінала SCR DPF OFF. Залив цю  модіфіковану прошивку (все роблю в BOOT MODE) Сповіщення Adblue service на щітку пропало. Але машина стартанула тільки один раз. Забули поперед зняти фішку с блока SCR. Стартували з підєднанним SCR. Все . Більш стартер на ключ не реагує. Залив орігінальний бекап. Все теж саме. Стартер на ключ не реагує. Форсканом робив сброс DCU не допомогло. PCM помилок критичних не має. Тільки не працює одна свічка. DCU  помилок зовсім не має. Є попередження про малий рівень палива. Хлопці! Чому не круте стартер?

 

Заказал прошивку на основе оригинала SCR DPF OFF. Залив эту модифицированную прошивку (все делаю в BOOT MODE) Уведомление Adblue service на щетку пропало. Но машина стартанула только однажды. Забыли снять фишку с блока SCR. Стартовали с подсоединенным SCR. Все. Более стартер на ключ не реагирует. Залив оригинальный бекап. Все тоже самое. Стартер на ключ не реагирует. Форсканом делал сброс DCU не помогло. PCM ошибок критических нет. Только не работает одна свеча. DCU ошибок совсем не имеет. Есть предупреждение о малом уровне топлива. Ребята! Почему не крутит стартер?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці Яцей мотор бачу вперше. ЕБУ SID209 в друге. Дайте схему де цей клятий провод на стартер. Поки реле не спрацює на втяг сидить на gnd. Мені не зрозуміло як мод прошивка змогла так нагадити. Як це може бути? Повернув орігінальну прошивку а стартер не працює

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А что нам говорит автор прошивки?  Первым делом к нему вопросы задавать.

Що нам каже автор моду? На сам перед питання треба було до нього адресувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Dok сказал:

Що нам каже автор моду? На сам перед питання треба було до нього адресувати.

А шо я можу в нього спитати ? Він сам в шоці. 

9 часов назад, Alex70 сказал:

 ну а на втягующе подавали +?  машинка то хоть заводиться?

Спробую.

8 часов назад, Dimonrm сказал:

В Carmin є всі схеми на це авто

Дякую земляче. Як що Carmin у тебе вже на телефоні подивись під яким номером реле стартера в коробці під капотом.

В мене є одне не зясоване питання. Сповіщення "Низкий уровень топлива" блокує старт чи ні?

Та маю такиі малюнки Форскана. 1. Запалювання ON 2. Key start ON

FS_data PCM_no start.png

FS_data PCM_key on no start.pngти

Допоможіть розібратися ЩО БЛОКУЄ СТАРТЕР

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я б попробував залити сток и в онлайн зняти блокіровку  по адблю. Після цього, авто повинно завестись. А далі відключити блок адблю і залити мод прошивку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, komote сказал:

Я б попробував залити сток и в онлайн зняти блокіровку  по адблю. Після цього, авто повинно завестись. А далі відключити блок адблю і залити мод прошивку.

Обов'язково спробуємо. Умна машина Ranger вже повідомила що запуск заблоковано SCR. Та можна і не знімати блокіровку. Як що мод прошивка правильна то все разблоковано.

Знов не пощастило. Шукали стартер не знайшли. А знайшли вот це

Generator.jpg

 

Batt Plus.jpg

Цей Ranger з сістемою СТАРТ СТОП. 3 силових дрота. На роздатку на підсилювач керма і на генератор він і стартер. І керує цим SID209 та модуль з релюхами 

power modul.jpg

Довелося вивчати як це все працює. Може комусь буде допомогою. 

Залишилось знайти хто зробить файну прошивку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не може. Автор дуже толковий але ну не може. Це наш хлопець. Як що йому підказати то він зробить. Я з ним багато чого зробив. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завтра посмотрю. Какое то меню есть. Удивило другое. DCM17CP от грузовика

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, carworker сказал:

Завтра посмотрю. Какое то меню есть. Удивило другое. DCM17CP от грузовика

Вы о чём? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачаюсь, Про генератор помилка. Він не приймає участі у системі старт стоп. Він тільки генератор. Вибачаюсь, понеділок тяжкий день.

А сьогодні пощастило. Знайшли таки стартер та завели. Це вже добре бо SID209 не заблокований. Та попутно з"ясував ще купу цікавих речей. 

19 часов назад, lonqlife сказал:

Вы о чём? 

DCU17PC типа. Но это не в чистом виде. Не та прошивка

DCU17PC_PCB.jpg

DCU17PC_Lable.jpg

И протокол не подходит. А вот от грузовика ХХхх таки да. Это так кому нибуть на заметку. И не в этом дело. Раз уж пришлось вникать как эта хрень работает возникает вопрос. А зачем ваще перешивать SID209 ? Что бы он что просто не видел ссобщений от DCU ? Но тогда наверное проще модифицировать прошивку  DCU ?  SID209 программно не блокируется а вот при подключении  DCU ЕЕпром  SID209 переписуется почти на 50%. Флеш нет. Ваще нет. Значит все сообщения о неисправностях системы SCR передает  DCU которой и управляет системой SCR. Отсюда вывод. Очень сомневаюсь даже 99,9% уверен что прошивку в  SID209 которая будет давать разрешение на старт без манипуляций с блоком DCU мне ни кто не зделает. Люди которые занимаются модификацией прошивок  нам простым ремонтникам чего то не договаривают. Или я не прав?

Меню как на картинке в этой тачке нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы что курили? Флеш не изменяется никогда, ни при каких обстоятельствах. Эта память статическая, а еепром память динамическая, там и происходят текущие изменения 

Можно сделать в DCU  отключение

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, lonqlife сказал:

Вы что курили?

Вы следующий раз спросите что я ем , пью, и с кем сплю. Возможно я отвечу.

11 минут назад, lonqlife сказал:

Можно сделать в DCU  отключение

Можно. Я знаю. Но только с Вами не хочется иметь дело. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, carworker сказал:

Вы следующий раз спросите что я ем , пью, и с кем сплю. Возможно я отвечу.

Можно. Я знаю. Но только с Вами не хочется иметь дело. 

а я вам ничего и не предлагал.  

P.S. вам и помогать в таком случае не вижу смысла... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, lonqlife сказал:

.S. вам и помогать в таком случае не вижу смысла... 

Главное не мешать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті все зрослось. Розібралися з прошивками. З"ясувалось що у випадку коли мод у 209 му треба виконувати послідовність дій. У першому пості запитував яка процедура. Ні хто не відповів. До автора моду ні якіх прітензій. Він все гарно зробив. Це хлопець з нашого форуму. Його всі знають. Виходить шо я сам напоровся на неприємність. Не з"ясував дрібниці. Дивится хлопці не наступайте на ці граблі. Як що блокіровкі ще нема ні чого не робить поки не відєднаєте DCU. Як що модіфікуєте прошивку у DCU і після цого старт блокуєтся, то це вам погано зробили прошивку. Доречі. Звернувся до знайомого який займаєтся вантажівками. Так вони в залежності від вантажівки ці  DCU замовляють вже прошиті. Поставив та поіхав. Точно такий  DCU в бенче прочитав та в свій залив. Годину каталися ні якіх сповіщень адблю. Тільки помилки якісь повилазили. Бо там 4 літра а тут 2.2. Ну я цю прошивку вже своім розумом допрацюю. То є цей Ranger можна шити двума способами. А там де SID212 німці та турки роблять прошивкі тільки DCU. Головне щоб не заблокувався старт. Ну а як що заблокувався як у мене то вже знаю 3 способа як разблокувати фізично без сбросів онлайн. Самий простіший до вашоі уваги. 

Схеми нема Є тільки контролька та тестер. Шукаємо дрот як на фото. Тут такі кольори та можуть бути інші. Майте на увазі що керуючеє реле на стартері має дуже малий опір і можна переплутати з масою.

Start Rele conekt.jpg

Знаходимо замок запалювання. Підєднуємо дрот та тягнемо його у відсік двигуна Там є трос капота. Дуже зручно через це місце де проходить трос

Key Ign.jpg

Ну а далі як скомутувати за допомогою реле пояснювати буде вже занапто. Бачив твердотільні реле мосфети іжбт. Це все залежить від фантазіі. І все. Старт забезпечено. А стосовно програмноі блокіровкі так іі ні де не побачиш. Мені цікаво і я записався в чергу до офіціалов. А взагалі треба якось це питання вирішити. Має бути простий спосіб програмноі разблокіровкі.

Мені хтось може зауважити навіщо так все розписувати і розмальовувати. І так все зрозуміло. А для мене вот не дуже коли це перший раз побачив. І ні де потрібноі інфи не знайшов. Тому в хелепу попав. Тому хай буде щоб наші украінці на граблі не наступали. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...