Jump to content

Изменены условия получения доступа к скачиванию с форума. Подробнее по ссылке: https://carmasters.org/topic/31567-изменение-в-правилах-форума-или-как-теперь-получить-доступ-на-скачивание/

Alex70

Продвинутые
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Alex70 last won the day on May 3

Alex70 had the most liked content!

1 Follower

About Alex70

 • Rank
  Продвинутый пользователь

Информация

 • Город
  Ukraine
 • Имя
  Александр
 • Страна
  Ukraine

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. замечал для себя, что VAG _ах температура и не поднимается выше 400, это у рено 620, соответственно и длительность регенерации на VAG дольше, там счетчик идет в параметрах,пока он не дойдет до нуля, кина не будет. Примерно 50 минут. Вася всегда "дурит" -пишет регенерация завершена моментально , не обращаю внимания на эту надпись, и обороты не поднимаются у них слишком высоко.
 2. второй вариант у меня так-же потерло, в iprog_e скрипт V2 рест?
 3. ну а на втягующе подавали +? машинка то хоть заводиться?
 4. Ренолінк повний дамп тягне, трохи зручніше з ним. У цьому авто щось добренько помили, притягнули її після мийки, тепер після заміни UCH відкриваєш будь які двері , починає аварійка спрацьовувати. Проміряв напруги на блоці UCH , так ось пін на концевиках дверей(27) просажує напругу на стільки, що на піні (36) аварійки 2,5В, ну вона і спрацьовує. Весела автівка, відкрив двері - аварійка працює поки не закриєш, сигналки немає, все штатне. Хотів передивитися конфіг з бензинової, може щось накосячив. Завтра буду розбиратися далі. Дякую!
 5. Дякую ! цей дамп з дизеля, СarРrogo_м читаний по ходу, розмір треба на два помножити. Так, особливого нічого немає, але заліз я в блок Renolink_ом , а там таки можливо трохи поклацати.
 6. Дякую! Сорян, за мою не точність- 93С66
 7. Вечір добрий! може в кого завалявся дампік UCH від бензинового Кенгурятника? В моєму знесло проца, на кварці 5в, ну і єєпромка теж пішла лісом. Прикрутив UCH від Трафіка 1,9, ніби все працює, але хочу порівняти конфіги,може що прогавив. Дякую дуже ! VF1KC0SAF28595875
 8. 300 уе на ебее, не дорого да и ошибка будет появляться, если валы не синхронизированы - ДПКВ ДПРВ, а может машинка заглохла по причине пропадания плюса, микруху вернуть назад родную. Судя по осциллкам на Ротке , менять местами сигналы валов нет смысла , они разные.
 9. LIN Transceiver with Voltage Regulator MCP2021A/2AMCP2021A.MCP2022A-Data-Sheet-20002298D.pdf под платой снизу что то есть ?
 10. На Мегане 2-кабриолет- ( хохма местная), но не стуть, с keyless, привязывал вторую, китайскую, без keyless carprog_oм, все работает.
 11. на майбутьнє купить собі - Широкополосный приемник RTL2832U R820T2 SDR , саме ця модель у мене років сто уже працює, може вже є щось новіше, але ціна буде вищою. Ви зможете перевіряти не тільки всі ДУ_шки, а і keyless в обидві сторони. Розуміти на яких частотах працює ваша ДУ, бачити сівшу батарейку і.т.д
 12. Добрий день! У кого є можливість, сгенеруйте код, будьласка. Дякую!

Список тем для запросов

Тут собраны ссылки на темы для запросов дампов, электросхем и другой информации

Запрос электросхем у дилеров

Тут можно попросить оригинальную электросхему на автомобиль

×