Перейти к содержанию

FORD Fusion 2010 Гібрід глохне


Рекомендуемые сообщения

VIN: 3FADP0L35AR426034 FORD Fusion 2010 ENS30 - 2.5L 4v PFI I4 Gas/Electric Проблема - авто глохне в самий не зручний момент, на перехрестях, або коли їдеш назад. Помилки - 

1.Код: P0A0A - Электрическая цепь «А» блокировки системы высокого напряжения

Модуль: Модуль управления электропитанием аккумулятора

2. Код: P1A0A - Сигнал промежуточного выключения

Дополнительный признак неисправности (:13):
 - Разрыв электрической цепи

Модуль: Модуль управления коробкой передач

3. Код: P0A0A - Электрическая цепь «А» блокировки системы высокого напряжения

Дополнительный признак неисправности (:13):
 - Разрыв электрической цепи

Модуль: Модуль управления коробкой передач

4.Код: P1A10 - Модуль управления гибридным силовым агрегатом – аккумулятор отключен

Модуль: Модуль управления силовым агрегатом

5.Код: P1A10 - Модуль управления гибридным силовым агрегатом – аккумулятор отключен

Код: P1A14 - Гибридный модуль управления силовым агрегатом - Коробка передач дезактивизирована

Модуль: Модуль управления силовым агрегатом

6. Код: P0AFA - Низкое напряжение в системе батарей гибридного автомобиля

Дополнительный признак неисправности (:16):
 - Напряжение в электрической цепи ниже порогового значения

Модуль: Модуль управления системой кондиционирования

Гібрідні авто нечасті гості, тому прошу підкиньте с чого почати перевірки? Як що у кого є електросхему гібрідним силовим агрегатом.

 

коля.txt

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Зявляеться на приборкі 

 

photo_5454243299666812377_y.jpg

1 минуту назад, Davik сказал:

Схоже що пропадае живлення, якщо після кузовного ремонта, то можливо маса на фарбу прикручена...

Не фарбувалась, але довго стояла на стоянці. Кажуть що біля року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Усі масові зєднання які знайшов під капотом (5-ть) штук перетянув та зачистив, замінив на нове одне зєднання, посилив ще одною "косою". Все це не допомогло. Спостерігаю за роботою авто, 95% - бензинова тяга, єлектро  зявляеться тільки як що їде накатом або пригальмовую. Разгін роблю по можливості повільно, але однаково авто переходе зразу на бензинову тягу. Питання - як провірити емність батареї, чи є можливість зарядити батарею ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, avtoteh_dnepr сказал:

Усі масові зєднання які знайшов під капотом (5-ть) штук перетянув та зачистив, замінив на нове одне зєднання, посилив ще одною "косою". Все це не допомогло. Спостерігаю за роботою авто, 95% - бензинова тяга, єлектро  зявляеться тільки як що їде накатом або пригальмовую. Разгін роблю по можливості повільно, але однаково авто переходе зразу на бензинову тягу. Питання - як провірити емність батареї, чи є можливість зарядити батарею ?

Я бы снял батарею и отвез бы "гибридчикам/электритчикам" проведут процедуры и скажут вердикт.  Поднимется- ставим и пробуем ездить, если нет емкости, то подбираем и меняем элементы. Сами пишите, что не частые "электрогости". Если все-таки "я все сам умею", то навсякий случай резиновые сапоги + огнетушитель класса С.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, greencamp сказал:

огнетушитель класса С.

Ещё лучше много песка. В случае возгорания засыпаете песком и дежурите, пока не выгорит. А огнетушителем тушите, если рядом что-то загорится. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам уже написала диагностика, перечитайте еще раз там все написано.

P0AFA - Низкое напряжение в системе батарей гибридного автомобиля

P1A10 - Модуль управления гибридным силовым агрегатом – аккумулятор отключен

 

Зараз стан батареї білясмітниковий, пощастить - візьме заряд, не пощастить заміна. Подивіться, якщо є в потокових показниках напруга по елементах. Які максмальні та мінімальні показники?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, avtoteh_dnepr сказал:

А що до  діагностики батареї на авто? Є якісь програми, або інструкції.

Програмами ви вже помилки дивилися. Тими ж програмами дивіться параметри, робіть тести.

Якщо ви займаєтесь професійно діагностикою-електрикою, то у вас обов'язково повинен бути хоча б Мітчел. Там для всіх помилок є план перевірки зі схемами, параметрами тощо.

Враховуючи вік авто, швидше за все батарея дохла. Якщо вона охолоджується тосолом, то не виключено, що ще й підтікає всередині. 99% знімати батарею і перевіряти поелементно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Допоможіть придбати розщирену ліцензію на Forscan . По моему я знайшов ріщення такої проблеми. На сайті програми пише "Извините, превышен лимит на количество лицензий." ID 8B7AF4F0-0C3E

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, avtoteh_dnepr сказал:

Допоможіть придбати розщирену ліцензію на Forscan . По моему я знайшов ріщення такої проблеми. На сайті програми пише "Извините, превышен лимит на количество лицензий." ID 8B7AF4F0-0C3E

Как по мне все решения уже выше описали и чуда не случится

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Допоможіть придбати розщирену ліцензію

12 баксів закинути на карту ? як тут ще допоможеш? Приватовська чи Моно  карта є? проплати  з неї

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Razvedka сказал:

12 баксів закинути на карту ? як тут ще допоможеш? Приватовська чи Моно  карта є? проплати  з неї

На які реквізити потрібно проплатити? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://store.payproglobal.com/checkout?products[1][id]=70205&page-template=16042

[https://forscan.org/download.htmlid]=70205&page-template=16042

Официальная страница, и страница оплаты.

Заходить нужно через VPN

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, mr_sopit сказал:

https://store.payproglobal.com/checkout?products[1][id]=70205&page-template=16042

[https://forscan.org/download.htmlid]=70205&page-template=16042

Официальная страница, и страница оплаты.

Заходить нужно через VPN

У них на сайті України нема. Як платити через вкладку "другі". Як довго генерують ключ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там не складна форма, наче все расписано. Обіцяють ключ ліцензії за добу. Щоб отримати ключ на два місяця потрібно ноут та електронна пошта які ще не були зареєстровані. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 у них є для іньших країн , і зразу форма для карти висить. Набирай данні своєї карти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, mr_sopit сказал:

Там не складна форма, наче все расписано. Обіцяють ключ ліцензії за добу. Щоб отримати ключ на два місяця потрібно ноут та електронна пошта які ще не були зареєстровані. 

Вище написав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в самому кінці списку:  Другие 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Razvedka сказал:

в самому кінці списку:  Другие 

Ви так купували? Бо не зрозуміло в якій валюті спише гроші і по якому курсу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я купував ще за царя гороха  пожиттєву ліцензію, зараз такої вже немає  Яка різниця, яка там валюта, Приват все сконвертує, заповнюй  і вперед. 500грн не гроші, одне підключення до машини

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, avtoteh_dnepr сказал:

Ви так купували? Бо не зрозуміло в якій валюті спише гроші і по якому курсу.

Вы же тут нашару спрашиваете совет и помощь, а потом за 15 гривен разницы курса торгуетесь. Это просто позор. Что же будет, когда это не прокатит и батарея под замену?  Тут цена вопроса всего пару кружек кофе, а столько перестраховок... Я готов лично компенсировать курсовую разницу в 0.5$

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, greencamp сказал:

Вы же тут нашару спрашиваете совет и помощь, а потом за 15 гривен разницы курса торгуетесь. Это просто позор. Что же будет, когда это не прокатит и батарея под замену?  Тут цена вопроса всего пару кружек кофе, а столько перестраховок... Я готов лично компенсировать курсовую разницу в 0.5$

Я спілкуюсь з спеціалістами в даному питанні, до чого тут шара? А що до кружок кави, то скажу так, я не готовий спонсорувати даже на гривню сайти, а тим більше як що вони з оркостану,  які не поважають мою країну. ( при виборі країни України нема). Як що не вийде з цією програмою, найду друге рішення. Що до заміни батареї, дуже багато питань. Наприклад, чи потрібно міняти батарею, при такому пробігу авто? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, avtoteh_dnepr сказал:

Я спілкуюсь з спеціалістами в даному питанні, до чого тут шара? А що до кружок кави, то скажу так, я не готовий спонсорувати даже на гривню сайти, а тим більше як що вони з оркостану,  які не поважають мою країну. ( при виборі країни України нема). Як що не вийде з цією програмою, найду друге рішення. Що до заміни батареї, дуже багато питань. Наприклад, чи потрібно міняти батарею, при такому пробігу авто? 

Мне сразу вспомнилась поговорка про рыбку съесть. Был вопрос не про страну, а по какому курсу и в какой валюте снимет и как я вижу это обычное жлобство. По поводу пробега, год выпуска авто учтите и что, машина год стояла. Я думаю замена батареи неизбежна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...