Перейти к содержанию

S63 AMG 6.2 детонирует ошибок нет


roma130a
2 Attachments

Рекомендуемые сообщения

Ладно стар ни чего не показывает, впуск герметичен ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще з ранку про колектор говорив, про герметичність. Але нажаль, не придають цьому увагу.  Ще фазорегулятори можуть , чудити. Це все можна провірити старом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пытаюсь понять почему нет ошибок при том что двигло нагло троит, это основной вопрос. Должны же быть ошибки, верно? И в меню по пропусках зажигания по идеи должен счеткик их считать. Выяснилось что много чего отключается старом без прошивки на этом ЭБУ, может по этому и нет ошибок, хз как и что там отключали, это и хочу понять

12 часов назад, Studebeker сказал:

Ще з ранку про колектор говорив, про герметичність. Але нажаль, не придають цьому увагу.  Ще фазорегулятори можуть , чудити. Це все можна провірити старом. 

І не буде помилок? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, roma130a сказал:

Я пытаюсь понять почему нет ошибок при том что двигло нагло троит, это основной вопрос. Должны же быть ошибки, верно? И в меню по пропусках зажигания по идеи должен счеткик их считать. Выяснилось что много чего отключается старом без прошивки на этом ЭБУ, может по этому и нет ошибок, хз как и что там отключали, это и хочу понять

І не буде помилок? 

Якщо нема помилок , то хоч треба звірити параметри. Задані з актуальними. Подивись по розпредвалах, що показує. Провірка розходоміра повітря. Провірка впускного колектора на герметичнісь, заслоки. Є ще там 2 єгр? Теж провірити. Компресію хоч міряли, чи так на око. Компресію теж старом можна провірити. Але краще манометром. Ну і ще може бути гідротрансформатор. Вібрувати ,з практики тобі говорю. А виглядає як троїння. 

Накрайняк  (через данние для разработчиков) заходиш в инженерне меню, кодіровки. Якщо знаєш німецьку мову, то великий плюс. Якщо ні то гугл перекладач в допомогу. І дивитись що і де включено, або виключено. Там багато дуже  всього цікавого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Studebeker сказал:

Ну і ще може бути гідротрансформатор. Вібрувати ,з практики тобі говорю. А виглядає як троїння. 

Троїть вона 100% і навіть чути з вихлопа що троїть, точно не гідро трансформатор. Враження що відїзжає якась катушка но чому нема помилок я не вїзжаю, троїть вона при середніх навантаженнях страшно, буває на холостих ним починає тріпати хаотично, ЧОМУ НЕМА ПОМИЛОК? так на око)

По розпредвалах  та витратомірах дивився, задані та фактичні співпадають, зонди дивно снбе ведуть передні, на хх висять на 500 мв приблизно, газуєш тоді малюють кривульки

Компресію міряли на іншому СТО, навіть робили ендоскопію циліндрів. 

 

Можу її до тебе відправити,  ти ж зі Львова? вона вже була на сто  в Заріни, думаю знаєш якщо мерсами займаєшся, розвели руками, типу все там ок, ще кілька СТО профільовані по мерсах також нічого не знайшли. Я всього лиш хочу зрозуміти чому вона не контролює ці пропуски та не б'є помилок, шукати підсоси міняти катушки і тд буду точно не я

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, roma130a сказал:

Троїть вона 100% і навіть чути з вихлопа що троїть, точно не гідро трансформатор. Враження що відїзжає якась катушка но чому нема помилок я не вїзжаю, троїть вона при середніх навантаженнях страшно, буває на холостих ним починає тріпати хаотично, ЧОМУ НЕМА ПОМИЛОК? так на око)

По розпредвалах  та витратомірах дивився, задані та фактичні співпадають, зонди дивно снбе ведуть передні, на хх висять на 500 мв приблизно, газуєш тоді малюють кривульки

Компресію міряли на іншому СТО, навіть робили ендоскопію циліндрів. 

 

Можу її до тебе відправити,  ти ж зі Львова? вона вже була на сто  в Заріни, думаю знаєш якщо мерсами займаєшся, розвели руками, типу все там ок, ще кілька СТО профільовані по мерсах також нічого не знайшли. Я всього лиш хочу зрозуміти чому вона не контролює ці пропуски та не б'є помилок, шукати підсоси міняти катушки і тд буду точно не я

То залили б сток і зрозуміли би, що там нароблено. Хіба так важко це зробити? Маєш сумніви по прошивці - лий сток. Завжди, будь-де, і за будь-яких обставин. Щось не подобається?- лий сток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бінго, дойшли до того про що я писав в першому пості) просто питав чим краще читати писати))), переконали що все можна зробити старом в інженерці по зондах та контролю помилок і тд, тільки почав розбиратись як це зробити а тут на тобі лий сток)) дві сторінки розписали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Винуватця проблеми знайшли, на одній з катушок прошило високовольтний ковпачок, замінили катушку, погодився з теорією що контроль по катушка на них ніякий,  наразі на цьому і завершили. Машина близького товариша, буду за ситуацією спостерігати. Дякую всім хто намагався допомогти, вибачте якщо що не так)

IMG-459e379e52df73ef755c15a5d5d33a2d-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...