Перейти к содержанию

Duster 2 пила жовта - червона на панелі приладів


Рекомендуемые сообщения

Duster 2 К9К858 Після старту через 5 сек на щітку запалюється піктограма "Пила"  червона. Помилок ні в одному блоці нема. Спочатку була жовта. Зробив Кліпом скидання сервісу. Жовта пила погасла але зараз  після старту запалюється червона. Хто може пояснити взагалі які привіди що вони  запалюються ці пили ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чем читали?

Вангую криво отшитую экологию. Попробуйте в режиме обд сбросить ошибку (лаунчем или елм327, пофиг) Если загорится вновь - или лить сток и диагностировать, или обратиться сразу к калибровщику. Может что-то лишнее прибили, а нужное недобили

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, carworker сказал:

Duster 2 К9К858 Після старту через 5 сек на щітку запалюється піктограма "Пила"  червона. Помилок ні в одному блоці нема. Спочатку була жовта. Зробив Кліпом скидання сервісу. Жовта пила погасла але зараз  після старту запалюється червона. Хто може пояснити взагалі які привіди що вони  запалюються ці пили ? 

Привіт, оіл  сервіс скинь, наступав я вже на такі граблі якось)

Пардон, дочитав до кінця бачу ти вже це зробив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини назад, carworker сказав:

Duster 2 К9К858 Після старту через 5 сек на щітку запалюється піктограма "Пила"  червона. Помилок ні в одному блоці нема. Спочатку була жовта. Зробив Кліпом скидання сервісу. Жовта пила погасла але зараз  після старту запалюється червона. Хто може пояснити взагалі які привіди що вони  запалюються ці пили ? 

Кінцевик капота присутній, працює?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рома вітаю ! У панелі приладів ціх сервісів 7-8 ! 365 днів записати це я дотямив. А шо писати там де пробіг в км ? 10000км чи просто 10 чи 20000 чи просто 20 як раніше було. не знаю. Треба щоб пояснили. Мануала в мене не має

1 минуту назад, Studebeker сказал:

Кінцевик капота присутній, працює?

Не можу зараз відповісти. Не дивився. Ще габарітні вогні не горять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, carworker сказал:

Рома вітаю ! У панелі приладів ціх сервісів 7-8 ! 365 днів записати це я дотямив. А шо писати там де пробіг в км ? 10000км чи просто 10 чи 20000 чи просто 20 як раніше було. не знаю. Треба щоб пояснили. Мануала в мене не має

Я в ці дебрі не ліз, якщо память не зраджує то збив затисканням кнопки на ручці двірників

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини назад, carworker сказав:

Рома вітаю ! У панелі приладів ціх сервісів 7-8 ! 365 днів записати це я дотямив. А шо писати там де пробіг в км ? 10000км чи просто 10 чи 20000 чи просто 20 як раніше було. не знаю. Треба щоб пояснили. Мануала в мене не має

Не можу зараз відповісти. Не дивився. Ще габарітні вогні не горять

Я вже стикався з такою проблемою , не працював кінцевик капота. І не скидався сервіс. Після скиданя знов загорялось попередження про ТО. Тобто система розуміє , що довго не відкривався капот. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Studebeker сказал:

Я вже стикався з такою проблемою , не працював кінцевик капота. І не скидався сервіс. Після скиданя знов загорялось попередження про ТО. Тобто система розуміє , що довго не відкривався капот. 

По предупреждению разве будет кразная пила? У меня ладно иногда криво считывает Рено.( не видео ошибки при подключении к марке. Помогает EOBD протокол. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ета пила загорается по любому поводу . кнопками ее не сбросить .  если неизвестно после чего загорелась найти причину сложно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба мануал з переліком привидів коли жовта а коли червона пили. В кого є такий прохання викласти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Jenih1986 сказал:

 Помогает EOBD протокол. 

Так і є. Помилка 00009229. Автоком рулить! А що це таке невідомо.

1707295014101278815034.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як сказали вище, криво шитий, в людини на картехнолоджі похожа проблема була 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я года два назад задавал этот вопрос мне написали что если в эбу двигателя актиирован круиз контроль то будет гореть пила . проверьте еще етот вариант

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З прошивкою здається розібрались. Червона пила згасла. Помилок нема. Замість неї зараз палає жовта. І скид сервісів не допомогає. Все на що вказали (дякую) перевірив. Вже нема куди копати. Що ще може бути?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зараз скачуйте з плеймаркету прогу з назвою service reset, та через елм любий підключатесь і скидайте так сервіс.

https://play.google.com/store/search?q=dacia+service+reset&c=apps

для прикладу була недавно dacia duster 2016, жовту пилу ніяк по іншому не вдалось скинути (кліпом теж пробував і ніяк)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Clip V198 + reprog 178. Це допомогло. Заходим у панель приладів, клацаєм по книжці з ліво, Робимо автоконфіг, потім ініціалізація. Як що у запасі в мене була така панель спробував ренолінком прибити (вже так робив на інших панелях). У файлі знаходимо Дасія Duster 2 і йдемо у  TDB. Знаходимо конфіг - SCR with without. Це красна пила. Та ще багато чого можливо прихлопнути що Кліп не робить. Або саму панель 😪. З сервісом у цієЇ панелі у ренолінку є трабли. Та ще з"ясував що не працює фан. Згорів. Модуль керування фаном живий. На орі софті ні помилок ні натяків. Перегрів вмикається коли 160 градусів. HW: 2259R SW: 6972R SW upg.: 9701R Робить висновки Всім бажаю вдачі, дякую за допомогу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...