Перейти к содержанию

Рено Меган 3 горит постоянно лампочка беремений мужик


Рекомендуемые сообщения

тре спробувать залити інший дамп орі, може є тут у пацанів то підкинуть

5 минут назад, vadik.exb сказал:

Да но то зробив іпрог я потом цей оріг і записав. Приборку розбирав все чісто.

 

Акб странно сете веде качали с напряжением 0.5 вольт плаває а буває не пускає кліп пише низка напруга. 

Еепром в приборке не може буть?

по напрягу треба  шоб було всьо чотко, акб

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, man216 сказал:

тре спробувать залити інший дамп орі, може є тут у пацанів то підкинуть

Мені добрі пацани накидали є штук 4 там він треба руками править. Но то зможу. Просто у мене на чюжом горіло ерор прог.  І добрі люди сказали щоб я отогнав спеціалістам. 

Акб заміню завтра. У мене абс в тесте кліпом пише неопознано. І красним. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, vadik.exb сказал:

Мені добрі пацани накидали є штук 4 там він треба руками править. Но то зможу. Просто у мене на чюжом горіло ерор прог.  І добрі люди сказали щоб я отогнав спеціалістам. 

чуєш, спробуй перезалити з нормальним не пойе...им орі

3 минуты назад, vadik.exb сказал:

Мені добрі пацани накидали є штук 4 там він треба руками править. Но то зможу. Просто у мене на чюжом горіло ерор прог.  І добрі люди сказали щоб я отогнав спеціалістам. 

та спецам то зрозуміло, а шо сам не потягнеш чи шо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, man216 сказал:

чуєш, спробуй перезалити з нормальним не пойе...им орі

Вінкод якщо руками пропишу. Це все що надо буде? Ну там акпп переставить в кліпе. Бо на чюжом горить красний екран був. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, vadik.exb сказал:

Вінкод якщо руками пропишу. Це все що надо буде? Ну там акпп переставить в кліпе. Бо на чюжом горить красний екран був. 

у діагнозі увімкнеш опціїї які тре, а з акб рішай обовязково.

але мені шось підказує що срач там був по ефіру з щитком і до Тебе, можу помилятися, тому роби нормальний орі і акб і читай що зявиться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в кліпе в програме не сільон. Інтернета нема нормального тіки роумінг. І незнаю алгорітм Рено. Я по мерседесам був. 

У мене кенго стоїть 1.5 на делфаю не баче ключ іммо. Купив кетайскій емулятори. А оказалось надо мозги бо і мозги мають проблеми с каном. Отаке у мене знакомство з Рено. До мене уже їх розпилювали турки. 

Завтра залью другий флеш. Буду пробувать. 

Хтось мені тут написав що в проц і еепром должні буть пара с одноймашини правда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вадік, чуєш, три дні це як пальцем у на якусь зірку у зоряне небо, Ти краще скажи скільки км вона намотала від тоді як Ти її шив. Якщи Ти шось запоров коли шив то відразу джекічан зявиться, у елєктроніці такого * а може потім* не буває.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, man216 сказал:

Вадік, чуєш, три дні це як пальцем у на якусь зірку у зоряне небо, Ти краще скажи скільки км вона намотала від тоді як Ти її шив. Якщи Ти шось запоров коли шив то відразу джекічан зявиться, у елєктроніці такого * а може потім* не буває.

Стояла без номерів ждала тормозні діски. 

12 минут назад, man216 сказал:

Вадік, чуєш, три дні це як пальцем у на якусь зірку у зоряне небо, Ти краще скажи скільки км вона намотала від тоді як Ти її шив. Якщи Ти шось запоров коли шив то відразу джекічан зявиться, у елєктроніці такого * а може потім* не буває.

Стояла без номерів ждала тормозні діски. Ну може покатлись по території провірили чі шотчік счітає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, vadik.exb сказал:

Стояла без номерів ждала тормозні діски. 

😆короче проїхала ноль км, але нафік Ти спочатку був приплів про якісь три дні, ок проїхали. 

вирішуй з прошивкою і акб, маєш задачу, по результату відпишеш чим скоріше

 

і шО, вони запустили двигун по території проїхали кружок на здихлому акб і зявився джекічан нє?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, man216 сказал:

😆короче проїхала ноль км, але нафік Ти спочатку був приплів про якісь три дні, ок проїхали. 

вирішуй з прошивкою і акб, маєш задачу, по результату відпишеш чим скоріше

 

Три дні стояла 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, vadik.exb сказал:

 

Возможно что пока машина не заснула полностью все и работало. Очень тяжело помогать когда всю информацию нужно вытягивать клещами. Я с клипом не знаком, но думаю нужно внимательно посмотреть кодировки приборки. Был случай когда на БМВ изменили кодировки в щитке чтоб убрать ошибки по датчику угла поворота руля, а в итоге не запускался климат. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, mr_sopit сказал:

Возможно что пока машина не заснула полностью все и работало. Очень тяжело помогать когда всю информацию нужно вытягивать клещами. Я с клипом не знаком, но думаю нужно внимательно посмотреть кодировки приборки. Был случай когда на БМВ изменили кодировки в щитке чтоб убрать ошибки по датчику угла поворота руля, а в итоге не запускался климат. 

Там 3 кодировки всего.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нє-нє нє, там щось певно є що щось засерає ефір Кана, добре би було канхакером перехопити що там відбувається, але то вже інша справа. Треба робочий орі дамп.

Вадік, закинь сюди те що Ти злив і те що залив знову.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і ще, а автівка де? коли зможеш вирішити питання по заміні акб і перевірці гени чи нормально працює?

24c16 megan3 це те що було у щиткови до Тебе? бо шось між файлами є бардак

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, man216 сказал:

і ще, а автівка де? коли зможеш вирішити питання по заміні акб і перевірці гени чи нормально працює?

Завтра начну машина за 13 км в промзоні. 

Є такеє последнее не зашло  

DashboardMegane3_2014.rar 250465509R.rar Renault_Megan3_NEC_RNI248107859 R.zip

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

давай так, закинеш сюди ще VIn автівки і фото щитка номер і плати щоб чотко було видно еепром і проц

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, man216 сказал:

давай так, закинеш сюди ще VIn автівки і фото щитка номер і плати щоб чотко було видно еепром і проц

Буде виконано шеф.

IMG_20240322_181923.jpg

IMG_20240322_191443.jpg

IMG_20240325_181041.jpg

IMG_20240331_223307.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сканер для Рено маєш лише цей ренолінк? іншого шось шоб почитати автівку не маєш? спробуй зайди у Тест мультпексорної сеті і зроби тест між блоком СРС і Приборкою, також тести між різними блоками, І по акб чи є результати Ти підкинув інший акб?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, man216 сказал:

Сканер для Рено маєш лише цей ренолінк? іншого шось шоб почитати автівку не маєш? спробуй зайди у Тест мультпексорної сеті і зроби тест між блоком СРС і Приборкою, також тести між різними блоками, І по акб чи є результати Ти підкинув інший акб?

Кан кліп. Сьогодні 2 день пасхи все закрито. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок помоші. Прочітав я тєми і бачу що тут сидять люди да знаюші но вредні. Є люди які знаюші но цим  заробляють гроші і це хорошо. Я 2 раза всього просив подсказать і много про себе узнав. Но я непротів заплатить людині яка заінтересована в помоші а не вирізать всіх. Напрімер с єтой машини я зароблю 100-200 евро от человек помогає мені не трудно йому 30-50 кинуть на карточку. Хотя він єтого не просе но чісто по человеческі. Бо тут люди ведуть себе як маляри поршені без поклона не підходь. Я тоже в других ділах профі но коли спрашують я помогаю без пафосу і не мокаю людину в гамно ти не шариш їдь до спеціаліста. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

заливай цей епром і флеш, ВІН заміниш на свій.

перед записом злиєш те що тепер є у щиткові а саме і еепром і флеш і збереш. 

те що злиєш (що тепер є у щиткові) і цей що запишеш зі зміненим ВІН після запису читаєш знову-зберігаєш і збережене також закидуєш сюди.

24C16.ep..bin Renasas.fl..bin

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понів. Сьогодня свято наша контора закрита

У лічку скинь ато скачати не могу. Я пробег поменяв в абс і воно само пригнуло на приборке нужний мне. Но при цьому уже горів срс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, vadik.exb сказал:

Бо тут люди ведуть себе як маляри поршені без поклона не підходь. Я тоже в других ділах профі но коли спрашують я помогаю без пафосу і не мокаю людину в гамно ти не шариш їдь до спеціаліста. 

Ну, ну...   Не стыдно?  

1.Начав тему, конкретезируй - с чего началось, чем и ка делал итд.   Зачем кому то вытягивать инфу клещами, им же это не надо.

2. Вытянули с  вас инфу ( реально клещами!!!)- дали пинок в нужном направлении. Что ещё?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, MASSTER X сказал:

Ну, ну...   Не стыдно?  

1.Начав тему, конкретезируй - с чего началось, чем и ка делал итд.   Зачем кому то вытягивать инфу клещами, им же это не надо.

2. Вытянули с  вас инфу ( реально клещами!!!)- дали пинок в нужном направлении. Что ещё?

Всмисле? Хто начал задавать вопроси наводяшие тому ответил. Ато не помогайте ми вас вырежем. Это норма?

Било все хорошо 3 дня. Вот поэтому и непонятно шо случилось. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...