Перейти к содержанию

Mercedes w211 установка керма від w222


Рекомендуемые сообщения

Всім привіт. Виникла ідея установки більш привабливого керма замість стокового.  Дана задача створює ряд технічних труднощів. Частково вже реалізованих.  На данний момент цікавить узгодження роботи кнопок руля. Може у кого є інформація по цьому питанню.?

Плати узгодження кнопок від рулів додаю . Буду вдячний за будь яку конструктивну підсказку. 

20230124_201917.jpg

20230124_201925.jpg

20230124_201940.jpg

20230124_203221.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ставил руль от 211 на 210 ,пришлось перепахать всю плату.Оно того не стоит.Делал товарищу,был бы клиент никогда не взялся бы.

И если не секрет,что вы там частично реализовали?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так там окрім електрики ще його установити треба фізично. По перше зовнішній діаметр більший у посадочної гайки.  А по друге вильот інший. І навіть при спилюванні не виходить установити так як руль буде чіпляти підрульові перемикачі. А і супутні проблеми, а також необхідність в пластиковій проставці щоб закрити отвір що утворюється) Ну і таке інше)

Було прийнято рішення подовжити шток рульового вала на 2 см.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Patuk сказал:

з того роя не вийде "нiчого" .....вообще

Ну почему же,плата остается от 211,кнопки переносить от 222 на плату от 211,как бы и всё.Если нечем заняться,но очень хочеться,не вопрос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підскажіт. Як дістати кнопки руля. Не зломавши? Хто такий руль розбирав?

20230129_174957.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

под AMG еще 2 самореза...

и "серое" отщелкивать

222png.png

P.S    завидую......нех чем заняться

удачи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 недели спустя...
В 29.01.2023 в 15:44, Patuk сказал:

з того роя не вийде "нiчого" .....вообще

Готово... Все реалізовано так як хотів.  А також лишилась можливість апгрейду на сток.  

Для подовження вильоту виготовив проставку рульового вала ( так як вильот руля не дозволяв користуватися повноцінно. Руль ціпляв перемикач поворотів та круїз, та і обточувати треба було, а портити його я не хотів.). Щілину між рулем та кожухом перекрив вставкою. ( розробив модель і роздрукував знайомий на 3д принтері)

Узгодження кнопок,  підсвітку, подушку і сигнал переробив сам.

Ну і таке інше. 

Скажу відверто, це було дійсно складно.  За гроші я таку роботу не робив би напевно...

Фото і відео додаю щоб не бути пустослівним.

 

20230209_174728.jpg

20230208_183501.jpg

20230209_174808.jpg

20230204_103046.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, UA_Mercedes сказал:

Готово... Все реалізовано так як хотів.  А також лишилась можливість апгрейду на сток.  

Для подовження вильоту виготовив проставку рульового вала ( так як вильот руля не дозволяв користуватися повноцінно. Руль ціпляв перемикач поворотів та круїз, та і обточувати треба було, а портити його я не хотів.). Щілину між рулем та кожухом перекрив вставкою. ( розробив модель і роздрукував знайомий на 3д принтері)

Узгодження кнопок,  підсвітку, подушку і сигнал переробив сам.

Ну і таке інше. 

Скажу відверто, це було дійсно складно.  За гроші я таку роботу не робив би напевно...

Фото і відео додаю щоб не бути пустослівним.

 

20230209_174728.jpg

20230208_183501.jpg

20230209_174808.jpg

20230204_103046.jpg

А не думали машину посвежее приобрести?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ecuador сказал:

А не думали машину посвежее приобрести?

Поки що ні, я ще в цій не реалізував всі задумки)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...