Перейти к содержанию

P0456 та P0442 витік в системі викидів парів палива


Рекомендуемые сообщения

На Пасаті 2013 двигун 2,5 (американець) року зіштовхнувся з проблемою в системі викидів парів палива. Іноді відчувається різкий запах палива біля заливної горловини після поїздки. На мій погляд кришка паливного баку закривається полотно. Можливо хтось зіштовхувався з такою проблемою і знає як її вирішити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підійміть на підйомник\заженіть на яму, можливо є механічні пошкодження в системі вентиляції парів бензину

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нужна информация , днищем не цеплялись?

 

Если цеплялись то скорее всего повредили возле бака данное соединение !

Screenshot_14.png

Если не цеплялись , то хотя бы тестером замерять сопротивление данного клапана ! 

Screenshot_13.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я купив уже її з цією проблемою. Коли помилку прибираю за допомогою OBD2 сканера, то вона зʼявляється знову. Що до цього датчику, то в ютюбі бачив відео, що потрібно його відʼєднати ті продути- він має бути герметичним, що я і зробив (здається він герметично закривається)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Авто со штатов - его явно вилочным погрузчиком катали, вполне могли снести все что торчит по днищу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Leo881 сказал:

Я купив уже її з цією проблемою. Коли помилку прибираю за допомогою OBD2 сканера, то вона зʼявляється знову. Що до цього датчику, то в ютюбі бачив відео, що потрібно його відʼєднати ті продути- він має бути герметичним, що я і зробив (здається він герметично закривається)

Появляется на заглушенный двигатель?

 

18 минут назад, Leo881 сказал:

Я купив уже її з цією проблемою. Коли помилку прибираю за допомогою OBD2 сканера, то вона зʼявляється знову. Що до цього датчику, то в ютюбі бачив відео, що потрібно його відʼєднати ті продути- він має бути герметичним, що я і зробив (здається він герметично закривається)

Продуть мало надо хотя бы померять сопротивление , или подать 12 в на разъем датчика ! должен открыться и продуваться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я прибираю помилку і вона зʼявляється не відразу. Іноді через кілька днів. Я так розумію, що компʼютер робить тест. А ще я десь читав, що при повному баці, або коли там більше 2/3 палива, тест не проводиться і по роки не буде, але я не експериментував  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, воно періодично самодіагностується - закриває нормально відкрітий вент. клапан біля бензобаку,  відкриває клапан під капотом і дивится чи створився в системі понижений тиск. Якщо в системі дірка або клапан під капотом не відкриється, то тиск не понизиться і буде висвічена помилка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Этот клапан начинает работать при прогретой машине , на холостых его слышно легкое пощелкивание ! Явно слышно когда этот клапан в возрасте ! Он так-же может приклинивать в открытом состоянии во время работы 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ще може бути так що живлення клапана адсорбера немає, перевірте фішку коло бака, якщо є адсорбер то має там бути клапан, чи приходить на нього живлення, та потім перевірте герметичність патрубків, димогенератором, чи  дує з патрубків. там з бака йде напевно один патрубок на адсорбер, далі клапан має регулювати закриття та відкрриття, тоді далі пари йдут на підкапотний клапан регулювання викидів пара . Тобто на вій магістралі може бути два клапана. Я з таким стикався на Сантафе 3. Там адсорбер геть вирвали. фішку на абсорбері відрізали та заізолювади, кишки всі висіли на дорозі)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...