Перейти к содержанию

DUMP UCH Kangoo 1.6 (benz) 2003р-шукаю для порівняння


Alex70
3 Attachments

Рекомендуемые сообщения

Вечір добрий!

може в кого завалявся дампік UCH від бензинового Кенгурятника? В моєму знесло проца, на кварці 5в, ну і єєпромка теж пішла лісом. Прикрутив UCH від Трафіка 1,9, ніби все працює, але  хочу  порівняти конфіги,може що прогавив.

Дякую дуже ! 

VF1KC0SAF28595875

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тримай 

93c46 kangoo.bin

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То різні блоки є, цей дамп був якраз з машини 2003 року.  Тримай від канго з ЕЕПРОМ 93с66, але я не памятаю дизель це чи бензин.

BCM_93C66_kangoo.BIN

 

Якщо все працює, то не варто перейматись, там особливо немає таких серйозних конфігів, щоб сильно впливали на роботу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую ! цей дамп з дизеля, СarРrogo_м  читаний по ходу, розмір треба на два помножити.

 

Так, особливого нічого немає, але заліз я в блок Renolink_ом , а  там таки можливо трохи  поклацати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Alex70 сказал:

Дякую ! цей дамп з дизеля, СarРrogo_м  читаний по ходу.

 

Так, особливого нічого немає, але заліз я в блок Renolink_ом , а  там таки можливо трохи  поклацати.

Так Карпрогом, я ніколи туди особливо не залазив в настройки. головне щоб все працювало. Як правило привязав ключі і все працює. Якщо блок виходить на звязок то його клонуєш по ОБД, через карпрог. Так само як на трафіку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ренолінк повний дамп тягне, трохи зручніше з ним.

У цьому авто щось добренько помили, притягнули її після мийки,  тепер  після заміни UCH відкриваєш будь які двері , починає аварійка спрацьовувати. Проміряв напруги на блоці UCH , так ось пін на концевиках дверей(27) просажує напругу на стільки, що на піні (36)  аварійки 2,5В, ну вона і спрацьовує.  Весела автівка, відкрив двері - аварійка працює поки не закриєш, сигналки немає, все штатне.

Хотів  передивитися конфіг з бензинової, може щось накосячив.

Завтра буду розбиратися далі.

Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Alex70 закрыл тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...