Перейти к содержанию

W906 EZS A9069050600 Не виходить на зв'язок!


Рекомендуемые сообщения

Всім привіт! Потрібна допомога!

Попався замок W906. Після третіх рук)  Номер в темі! прооц 9s12   mask 0L01Y. Замок  Замок не виходить на зв'язок! Накачки немає! всередині є сліди підпайки по точках! Хто підскаже як його прочитати? Через шнурок и ИК не працює! По точках в R270 не заявлений! ОРанж не прочитав чомусь напряму з монтажки! Можливо є особливості по вибору моделі проца? 

Хто як читає ці замки? З таким процом і маскою! Треба для початку переконатися в справності проца! А далі зроблю клона!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, viytik сказал:

R270 повинен чітати.Підключка стандартна з 2006-2018.Чітай флеш.Порівнюй з робочою.

 

20220819_184451.jpg

Підпаювався по схемі нижче 

1660924168944633992064009323275.jpg

Може в когось є схема для підключення через xprog ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ячитав хпрогом  з прогривом плати. прогрив  прочитав и зробив клона.интересно что третий раз почитати незмиг.нечитався уже  ничим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, egor. сказал:

ячитав хпрогом  з прогривом плати. прогрив  прочитав и зробив клона.интересно что третий раз почитати незмиг.нечитався уже  ничим

По якій схемі підпаювався?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, UA_Mercedes сказал:

По якій схемі підпаювався?

В теме XPROG есть подключение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підключився по мануалу. Не вийшло. Фото плати і програматора на фото. Просить монтажну пдощадку.  Якої у мене скоріше всього немає.

20220819_193528.jpg

20220819_193514.jpg

20220819_192949.jpg

20220819_192945.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так тильки через бдмадаптер

 

Адаптер HC(S)12 BDM  ище вин мае бути допрацьваний.в темы хпрог тут на сайти е вся информация.(без нього невийде)😀

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Угробили скорее всего флэш.как написали выше попробуйте бдм адаптером  если прочитает то лейте сначала флэш по номеру замка и смотрите накачку. Ну и еепром прогоните на наличие ключей и всякой всячины. А вообще покупате норм прогер меньше сил и времени потеряете 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, egor. сказал:

так тильки через бдмадаптер

 

Адаптер HC(S)12 BDM  ище вин мае бути допрацьваний.в темы хпрог тут на сайти е вся информация.(без нього невийде)😀

Хах. Знайшов. Був у комплекті виявляється.  

По результатах. Флеш прочиталась пусто FF FF. 

Напевно тому і не подавав замок признаків життя. 

А от EEPROM прочитався. І він коректний. Глянув через калькулятор. 

Лишилось знайти і спробувати пролити флеш.  А тоді буду збирати і провіряти вихід на зв'язок.  Пізніше відпишусь по результату.  

І, доречі, може хто поділиться дампом флеш на цей проц.?

20220819_210427.jpg

51 минуту назад, isani4d сказал:

Угробили скорее всего флэш.как написали выше попробуйте бдм адаптером  если прочитает то лейте сначала флэш по номеру замка и смотрите накачку. Ну и еепром прогоните на наличие ключей и всякой всячины. А вообще покупате норм прогер меньше сил и времени потеряете 

Накачки вже не було коли він до мене попав. 

І що ви маєте на увазі під "нормальним погером"?

Знайшов флеш. Пробую лити, але не проходить верифікацію.  Може хтось в курсі в чому причина? Правда невідомо чим була ця флеш злита. 

20220819_214907.jpg

Ось номер замка.  Може у кого є флеш злита чрез xprog m.?

20220819_215728.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, COSANOSTRA сказал:

Для начала пойдай внешнее питание на X-prog, и пробуй снова

Так зовнішнє живлення необхідне лише при використанні RS232, а я підключився через USB. 

Можу і через ком порт спробувати. В такому разі яка напруга живлення потрібна ? 15В чи 12В? Інформація протирічна на різних ресурсах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там свой стабилизатор в программаторе, питание он подает не зависимо от того какой будет итерфейс использоваться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, COSANOSTRA сказал:

Там свой стабилизатор в программаторе, питание он подает не зависимо от того какой будет итерфейс использоваться

Зрозуміло.  Зранку спробую.  А по напрузі? Подавати 15В чи 12В?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Под нормальным прогером я имею в виду оригинальные orange, vvdi prog  они стоят не дорого и работают хорошо и вопросов по точкам подключения на EZS  не будет. Экономия времени нервов и денег 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, viytik сказал:

Це Ваша флеш злита X-Prog.

Записав. Даний дамп. Верифікація пройшла без помилок.  Буду збирати і перевіряти. Відпишусь.

1 час назад, Mb key сказал:

sprinter2007ezs.jpg

xprog-sprinter-ezs-1.jpg

xprog-sprinter-ezs-2.jpg

Все вірно так і робив.

Зібрав.  Накачка з'явилася. Але замок не читається.  На зв'язок виходить. Споживання близько 110мА. Читання через Can обривається з помилкою.  По ІК постійно моргає індикатор ІК зчитування . Але результату немає. Можливо некоректний дамп? Якось багато в ньому було FF...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

покажи епром з проца

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, PTSS сказал:

ориг епром з проца считали ? чи тупо чужого фула вписали ?

EEPROM рідний вичитав! Я ж писав вище.! Він же і лишився в замку! Я ж розумію що там налаштування і він і пробіг і іммо! Чи ви тільки останній пост читаєте?

По дампу флеш! Той що був вище виложеній він розміром 256кб. Зчитаний невідомим програматором! Другий дамп котрий я записав 2 Мб. Зчитаний Xprog по завіренню автора цього дампа! Наскільки він коректний невідомо! Звірив дамп до адреси 0003fff0 і дані там різні! Тому  і виникла думка що флеш може бути не тим що мені потрібен! Або неповним або некоректним! 

Ще раз напишу дані з замка   

A 906 905 06 00
3300.3020-00
Q01 114 ZGS001

Може в когось все таки є?

Якщо ж ні буду брати інший замок і робити копію по наявному EEPROM

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в епромі є назва замка, того і попросив.

в флеші що виклали дата 28 Апреля 2008, а ваш замок 2010 - флеш не та.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, PTSS сказал:

в епромі є назва замка, того і попросив.

в флеші що виклали дата 28 Апреля 2008, а ваш замок 2010 - флеш не та.

Ну от я так і подумав! Шукаю флеш!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...