Перейти к содержанию

UA_Mercedes

Продвинутый
  • Постов

    302
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Победитель дней

    1

UA_Mercedes стал победителем дня 9 февраля 2021

UA_Mercedes имел наиболее популярный контент!

4 Подписчика

Информация о UA_Mercedes

  • День рождения 31.08.1986

Контакты

  • Сайт
    Benzkey.net

Информация

  • Пол
    Мужчина
  • Город
    Нетішин
  • Интересы
    Mercedes, Бильярд!
  • Имя
    Юрій
  • Страна
    Ukraine
  • Оборудование
    VVDI MB Tool
    VVDI Prog
    ECU Bench Tool
    XprogM
    Orange 5
    R270+
    Star Key Calculator
    USBASP
    CH341A

Посетители профиля

2 644 просмотра профиля

Достижения UA_Mercedes

Продвинутый пользователь

Продвинутый пользователь (3/3)

55

Репутация

2

Ответы сообщества

  1. Всім привіт. Потрібно вичитати блок Vito W639 ( A6461500678) . Маю ECU Bench tool. Але не знайшов правильної схеми для підключення. Може хтось поділиться схемою із хелпа під цей блок. Номер по Бош 0281013784
  2. Зажимна площадка QFP64 TQFP64 LQFP64 адаптер IC 300 грн Аналізатор частоти 200 грн.
  3. Пробував і в русі і на місці. Гляньте по відео. Чи щось буде зрозуміло. Стоячи авто прогазовую до відсічки .mp4 Стартую газ в підлогу.mp4 Стартую 2.mp4 Деречі після цих тестів в збережених немає жодних помилок. Видаляв останній раз вчора вдень. За добу не з'явилися ще. Хоча їздив в різних режимах.
  4. Ок. Почну з демонтажу сажевого. Огляну що у нього там на виході.
  5. Ось кілька скріншотів показів в різних режимах
  6. Поясніть детальніше, що саме ви маєте на увазі? І які перевірки провести? Два тижні назад виявив такий букет помилок у збережених. А зараз тільки по В60
  7. Тобто в динаміці з максимальним прискоренням під час руху перевірити величину цього параметру? Якщо 5 Бар то це передув. А скільки має бути якщо норма?
  8. Не зрозумів... Проблема досі не вирішена. Приоглядц помітив тріщину на банці каталізатора. З чорним слідом від сажі. Вирішив що датчик лямбда на виході з ката отримає некоректні данні із-за цього. Поїхав поварили. Дегь поїздка нормально і щнову те саме. Зараз знову помилка по В60. Думаю ще один новий купити. Хоча купував один б.у оригінал і один новий оригінал. Перший час працює нормально а потім все. На холодну газ в підлогу і починає дьоргатися. І після цього вихлоп чадний. Прозорий але чадний... Сажевий иак і не знімав ще. Але бачу що без цього не обійтись. Або ще один датчик купити. Якби тільки на підробку не нарватися.
  9. А ви вмієте робити це без наявності самого авто? Я про це писав вище. По данній проблемі. Знайшов причину несправності рідного блока. Підняв, щоб можна було прочитати фулл. Вичитав і записав цей фулл в інший блок. Відправив і клієнт вже 2 тижні мовчить. Виходжу з того що питання таким чином закрито.
  10. Планую знімати сежевий для огляду на вході і на виході. Щоб зробити висновки
  11. Прочистив датчик B60. Пропрацювала нормально 3 доби. Думаю може підроблений датчик попався. Куплю може новий ще раз. І ще? На датчику має бути наліт сажі взагалі? При правильній роботі сажевого чи ні? Турбіну я знімав. Візуально все норм на ній.
  12. Розпінував окремими провідниками і підключився. Схема стандартна. +- і K-Line
×
  • Создать...