Перейти до змісту

VW ID5 після ДТП

mersvova

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, хто може підказати по запуску ID5 23 року після ДТП. У ВВБ поміняв піропатрон, в Аірбак зняв креш, лишилися помилки в батареї блокування після ДТП, Можливо зняти без онлайн чи тільки ОДІС? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отчет диагностики в студию

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, mersvova сказал:

Всім привіт, хто може підказати по запуску ID5 23 року після ДТП. У ВВБ поміняв піропатрон, в Аірбак зняв креш, лишилися помилки в батареї блокування після ДТП, Можливо зняти без онлайн чи тільки ОДІС? 

Онлайн одіс 

Й не дешево 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки онлайн, можу дати контакти онлайн, не так і дорого, була така ж ситуація, випустив VW ID3 2023 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, какая процедура онлайном сможет восстановить работоспособность, если при крэш он требует заменить батарею? Или он дает повторный ввод в эксплуатацию, и стирает при этом крэш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Vasilitallin сказал:

Интересно, какая процедура онлайном сможет восстановить работоспособность, если при крэш он требует заменить батарею? Или он дает повторный ввод в эксплуатацию, и стирает при этом крэш?

Ще не знаю, перший раз стикаюся з таким тому по ситуації відпишу. Попередньо мені підказали що все відновлюється онлайн крім батареї можливо прийдеться руками правити.

По ходу роботи будем бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, urasan сказал:

Тільки онлайн, можу дати контакти онлайн, не так і дорого, була така ж ситуація, випустив VW ID3 2023 року.

Ну, дорого/не дорого- все відносно. Кліенту завжди дорого. Робив і не раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

• mersvova закрив тема
Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

• Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки
  • Створити...