Перейти к содержанию

Sprinter 906 Криворіжський свап


rembo53

Рекомендуемые сообщения

Sprinter 906 двигун свапнутий на 2.9tdi om602  є дві проблеми

Перша: тахометер. Запускаєш двигун все працює, підіймаєш оберти приблизно до 1500 загорається гірлянда, стрілка тахометра падає, через декілька секунд  горить лиш чек інджин, авто працює і їде як нівчом небувало. В ЕБУ і приборці  помилок немає, в лайв даті оберти відображаються. 

Друга: сенсор рівня масла я так зрозумів він нікуди не підключиний, на приборці постійно горить повідомлення про низький рівень масла. Хтось можливо робив якісь обманки, поділться досвідом будь ласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сенсор скоріш можливо відключити через кодування Star або ведьма. А що до тахо, треба дивитись схема як воно там було, блок двигуна теж замінили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин назад, Dok сказав:

Сенсор скоріш можливо відключити через кодування Star або ведьма. А що до тахо, треба дивитись схема як воно там було, блок двигуна теж замінили?

З рівнем маасла я щось сумніваюсь що все так буде просто. Це я стикаюсь вже з другим таким спринтером, так от в тому з оригінального двигуна 2.2cdi зняли  сенсор наділи на нього шланг заляли масла і підвісили під капотом. На автомобілі два ЕБУ, оригінальний який йшов з завода(я так розумію в ньому потерті всі маски помилок) і окремо від 602-го мотора з своїм діагностичним розємом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В кодуванні шукайте по маслу. А гирлянда може бути з двох причин або кан шина, або двигун думає, що заглох. ТОму в блоці 2,2 дивіться обороти, а саме головне дивіться з чого він зчитує з колінвала чи з доставного диска і з якого датчика бере обороти з дпкв чи іншого. Зазор по датчику поправити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...