Перейти к содержанию
ФИНАЛЬНАЯ РАСПРОДАЖА

ПОЖИЗНЕННЫЙ VIP-ДОСТУП на CarMasters

💎
Полный безлимит
Прошивки, дампы и схемы без ограничений
⚙️
Закрытый софт
Приватный софт, утилиты и отломы
🌍
Зарубежные каталоги
Ремонтные базы и электросхемы
🛠️
База знаний 24/7
Готовые решения чип-тюнинга и IMMO
👑
VIP-поддержка
Помощь мастеров и администрации
🔥
Один платеж
Забудьте о регулярных подписках

WalomUA

Начинающий
  • Постов

    3
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Весь контент WalomUA

  1. Та все стоїть правильно, перевірили. Теж тут поговорили і мабуть проблема все ж в аккумі
  2. Машина стояла більше півроку, сів акумулятор, після цього його замінили на інший заряджений, але при спробі просто встановити ключ, починається це клацання, яке залишається поки не від'єднаєш акумулятор. Вибачте, я не автомеханік, просто шукаючи на форумах нічого не знайшов подібного. Можливо хтось стикався і чи можна це поремонтувати власноруч? IMG_9482.mov IMG_0842.mp4
  3. Машина стояла більше пів року, сів акумулятор, після цього його замінили на інший заряджений, але при спробі запалити, починається тільки це періодичне клацання, яке триває поки не відʼєднаєш від акуму. Вибачте, я не автомеханік, просто шукаючи по форумах нічого не знайшов подібного. Можливо хтось стикався і чи можна це вирішити власноруч? IMG_0842.mp4
×
  • Создать...