Перейти к содержанию

Xentry 2016.07 не програмирует блоки.


Рекомендуемые сообщения

Всім привіт.  Є проблема з програмуванням блоків управління та їх вводом в експлуатацію.  Програма не бачить прошивок. Виникають різні помилки, які закріпив постом. Тестував в режимі емуляції з різними блоками. Підскажіть в чому може бути проблема.?

20230323_132347.jpg

20230323_132613.jpg

20230323_131415.jpg

20230323_114127.jpg

20230323_131646.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба не в емуляціїї бавитись, а підключити прилад так програмувати на авто. Та і вже можна новішу версію встановити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Dok сказал:

Треба не в емуляціїї бавитись, а підключити прилад так програмувати на авто. Та і вже можна новішу версію встановити.

Та я і з підключеним блоком пробував! та і версія є новіша 2021 року на іншому вінту! В ній також ті ж помилки! Щось зробив не так певно в налаштуваннях цього оффлайн! Або диск SDFlash не правильно монтується!

А на рахунок версії ПО я би навпаки поставив би версію 2013 або 2014 року. Якби знайти хороший образ з робочим оффлайн програмуванням!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Dok сказал:

Та і вже можна новішу версію встановити.

Привіт. Я новіших щоб працювали на 7ці не знаходив, сам користуюсь 12.2017 новішої ге найшов, там хоч wifi працює, і hht, а те що находив, образи і тд свіжіше на 10ку і тільки по шнурку. Якщо маєш щось цікаве, кинь в особисті посилання будь ласка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...