Перейти к содержанию

Megan 2 610627800. Не трется краш


Рекомендуемые сообщения

27 минут назад, svized сказал:

thinkdiag конфиг правит

Я б thinkdiagom не робив конфіг бо може наробити біди(він немає звідки підтягувати конфіг і навіть після видалення ним помилок(чи будь яким мультимарочним сканером) можна наробити біди в Рено(провірино на власному опиті))які помилки на новому блоці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шукайте кліп,  думаю він прояснить ситуацію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, klaus777 сказал:

Я б thinkdiagom не робив конфіг бо може наробити біди(він немає звідки підтягувати конфіг і навіть після видалення ним помилок(чи будь яким мультимарочним сканером) можна наробити біди в Рено(провірино на власному опиті))які помилки на новому блоці

у меня тоже есть такие подозрения. Поэтому, с новым блоком не рискнул колупания до выяснения. Ошибки теже, скрины есть выше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня попал мне в руки Renolink. В конфигах обоих блоков куча лишнего, чего нет в машине. Но незаписывает изменение конфига.

 

20230314_161104.jpg

20230314_160835.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.03.2023 в 16:33, svized сказал:

Сегодня попал мне в руки Renolink. В конфигах обоих блоков куча лишнего, чего нет в машине. Но незаписывает изменение конфига.

 

20230314_161104.jpg

20230314_160835.jpg

Мені сдаєця що кальк у вас приколовся. Чистив кальками але не завжди мав вдачу. Я б зробив по іншому. Номер блока з усіма індексами вбив би в (всім відомому американському форуму ) та шукав б там допомогу. Буває викладают готові варіанти. Позавчора чистив блок сеат ибіца 2007 року. Вичитав , запхав в кальк, кальк точно такий як треба. записав флеш, запаяв, вставив модуль в авто, почистив, нуль на масу... Але почитавши форум знайшов інфу що іноді в один той самий рік випуску буває що модель шла або з доп подушками або без них, та щей бувают датчики в дверях, краш сенсори. Вот по них бувают помилки, у вас вони теж присутні як я бачу на фото, з за цих помилок ви й не можіте видалити вагітного чоловьягу)  Резюмуючи - потрібно шукати кальк або дамп чищений з тою самою ревізією блока, бо вони бувают по основних цифрах єднакові, але нижче мілким шрифтом вся відмінна інфа, може в цему бути собака закопана. Якщо не вдасця знайти рішення проблеми пишіть в приват, спробую допомогти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Carmaystrenko сказал:

Мені сдаєця що кальк у вас приколовся. Чистив кальками але не завжди мав вдачу. Я б зробив по іншому. Номер блока з усіма індексами вбив би в (всім відомому американському форуму ) та шукав б там допомогу. Буває викладают готові варіанти. Позавчора чистив блок сеат ибіца 2007 року. Вичитав , запхав в кальк, кальк точно такий як треба. записав флеш, запаяв, вставив модуль в авто, почистив, нуль на масу... Але почитавши форум знайшов інфу що іноді в один той самий рік випуску буває що модель шла або з доп подушками або без них, та щей бувают датчики в дверях, краш сенсори. Вот по них бувают помилки, у вас вони теж присутні як я бачу на фото, з за цих помилок ви й не можіте видалити вагітного чоловьягу)  Резюмуючи - потрібно шукати кальк або дамп чищений з тою самою ревізією блока, бо вони бувают по основних цифрах єднакові, але нижче мілким шрифтом вся відмінна інфа, може в цему бути собака закопана. Якщо не вдасця знайти рішення проблеми пишіть в приват, спробую допомогти

Ренолинк таки правит конфиг, просто с правами админа нужно делать. Всё сохраняет, но диагностика всеравно ругается на отключеные линии.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подключился канклипом. Ругается на неправильный конфиг. Начинает работу со сканов всех эбу. Там простой вход в диагностику конкретного блока не предусмотрен? Остальные кнопки не активны. После скана всех блоков дает окно подушкам и ВСМ. Просто список оборудования авто. Один раз даже как-то зашел в ошибки подушек... ) как так и не понял

 

20230316_151911.jpg

20230316_151132.jpg

20230316_132648.jpg

20230316_151228.jpg

Достучался. По некоторысюм линия пишет def ( конфиг).

Такое впечатление, что хочет чегото включеного.

 

20230316_154939.jpg

20230316_154934.jpg

20230316_154824.jpg

20230316_154720.jpg

20230316_154706.jpg

20230316_154607.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так сконфігуруйте  подушки, в кліпі є команди( з "без" на "з")

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.03.2023 в 14:36, Foxmaster сказал:

Шукайте кліп,  думаю він прояснить ситуацію

Не прояснив

3 минуты назад, Foxmaster сказал:

Ну так сконфігуруйте  подушки, в кліпі є команди( з "без" на "з")

Так и сделалано. Стоит "без" , а ошибки всерано по ним лепит

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо стоїть без , а подушки фізично підключені, то так і буде 1 def, внесіть їх в конфіг,  а якшо стоїть" без" , то зняти з них роз'єми і помилка має пропасти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Foxmaster сказал:

Якщо стоїть без , а подушки фізично підключені, то так і буде 1 def, внесіть їх в конфіг,  а якшо стоїть" без" , то зняти з них роз'єми і помилка має пропасти

ок. там def стоит на позициях натяжителей ремня. А там пустышки, без пиропатронов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, svized сказал:

ок. там def стоит на позициях натяжителей ремня. А там пустышки, без пиропатронов

мені сдаєця що треба ще замінити датчики в дверях, сенсори крашу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос закрыт. Таки проблема в конфигурации. Нужно было перещупать установленые датчики/патроны. Сильно помог Foxmaster по удаленке на can clip, за что ему огромный респект. Но все с донором. Перезапись оригинального блока ничего не дала, не сохраняет изменения конфига.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • svized закрыл тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...