Перейти к содержанию

Куплю Сканматик 2 оригінал в Україні.


Рекомендуемые сообщения

Шо то все так оживились )) может и правда речь о просто сканматик2)))) https://www.olx.ua/d/obyavlenie/skanmatik-2-scanmatik-2-IDR4Hpo.html -  так  это дорого , т.к. прошлое... Как адаптер  - аналог чипсофт  , как диагностика елс , разница в стоимости весомая .  Сколько лет лежал адатер? Он как бы вообще неактуален , 99% это китай . Я свой ушатал 5 лет назад)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, valerio1982 сказал:

думаю це не правда ,порядна людина,брав декілька речей в цього чоловіка -все добре 

навіть по телефону підказував що як робити

до речі буду продавати скоро сканматик 2про(оригінал) и хтул Польша,мають передати з-за кордону бо там залишив все ще до війни...

то что вас он не наебал не означает что в дальнейшем етого не будет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі не розумію що в сканматікє народ полюбляє? Довелося ковиряти  орі і кітай. Так на мій погляд він по схемотехніці голімий. Як побачив то і даром не потрібен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, valerio1982 сказал:

думаю це не правда ,порядна людина,брав декілька речей в цього чоловіка -все добре 

ответь на простой вопрос - могу ли я вернуть товар в течении 14 дней как написано на его сайте  если он мне не подошёл ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, lushney сказал:

Это еще одни барыги продающие китайское гавно с текстом что у них само лучшее, и цена в два три раза дороже чем на али, втулили VAS5054 в описании ко орого был окі чип, а когда я его вскрыл через некоторое время для ремонта то там окі чипом и не пахло) Хамят жутко если задать не удобный им вопрос, послал нах и больше не покупаю там ничего

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, jeny сказал:

ответь на простой вопрос - могу ли я вернуть товар в течении 14 дней как написано на его сайте  если он мне не подошёл ?

для чого купляти якщо потім повертати?

перед покупкою потрібно думати головою,

на рахунок гарантії або не роботоздатності тут без варіантів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, valerio1982 сказал:

для чого купляти якщо потім повертати?

перед покупкою потрібно думати головою

еще раз спрошу - могу ли я вернуть товар в течении 14 дней как написано на его сайте  если он мне не подошёл ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, jeny сказал:

еще раз спрошу - могу ли я вернуть товар в течении 14 дней как написано на его сайте  если он мне не подошёл ?

передзвоніть спитайте,я ж не його менеджер...,тему більше не засмічуєм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, valerio1982 сказал:

для чого купляти якщо потім повертати

Якщо б він його не вскривав, то 14 днів для повернення по закону має право, якщо не хоче повертати це свідчення що в нього шарашкіна контора

А загалом, мені також з ним було важко спілкуватись, навіть українською

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, valerio1982 сказал:

передзвоніть спитайте,я ж не його менеджер...

он заблокировал мой номер телефона , на сайте после уточнения что за товар больше не отвечает

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну это хамство с его стороны

С его стороны верно было бы вернуть деньги в замен на некачественый товар, качество на фото китай 90х годов) халтура высшей марки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажу про магазин "Icarpc", шукав толкову лексію, зателефонував у цю контору, почува от що: "На цей тиждень будуть поставки і в п'ятницю буде по наявності". Після 2 тижнів очікування я чекав дзвінка, але терпіння закінчилось і я передзвонив їм сам, на що отримав відповідь про те, що сканера нема ще. Коротко кажучи ще довго мені вони мізки милили і так в мене нема лексії) Більше не хочу з ними зв'язуватися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, jeny сказал:

он заблокировал мой номер телефона , на сайте после уточнения что за товар больше не отвечает

ого ,якщо так то зрозумів(шкода звичайно що так трапилось),в мене проблем не виникало

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ortamol сказал:

Скажу про магазин "Icarpc", шукав толкову лексію, зателефонував у цю контору, почува от що: "На цей тиждень будуть поставки і в п'ятницю буде по наявності". Після 2 тижнів очікування я чекав дзвінка, але терпіння закінчилось і я передзвонив їм сам, на що отримав відповідь про те, що сканера нема ще. Коротко кажучи ще довго мені вони мізки милили і так в мене нема лексії) Більше не хочу з ними зв'язуватися

Вони чекали посилку з Китаю, а ви не дочекались) Я це зрозумів давно, і більше там нічого не купляю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Ortamol сказал:

Скажу про магазин "Icarpc", шукав толкову лексію, зателефонував у цю контору, почува от що: "На цей тиждень будуть поставки і в п'ятницю буде по наявності". Після 2 тижнів очікування я чекав дзвінка, але терпіння закінчилось і я передзвонив їм сам, на що отримав відповідь про те, що сканера нема ще. Коротко кажучи ще довго мені вони мізки милили і так в мене нема лексії) Більше не хочу з ними зв'язуватися

Добрый день могу  предложит Lexia-3 (PP2000, XS Evolution) s/n 921815C новое .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Dmitriy79 сказал:

Добрый день могу  предложит Lexia-3 (PP2000, XS Evolution) s/n 921815C новое .

 

6 минут назад, Dmitriy79 сказал:

Добрый день могу  предложит Lexia-3 (PP2000, XS Evolution) s/n 921815C новое .

Я у них дуже багато обладнання купив, і в тому числі і сканматік, були з ними нюанси але в загальному нормально...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, lushney сказал:

 

Я у них дуже багато обладнання купив, і в тому числі і сканматік, були з ними нюанси але в загальному нормально...

Это понятно . но есть тоже оборудование . проверенное .и если нужно доработанное!  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, lushney сказал:

 

Я у них дуже багато обладнання купив, і в тому числі і сканматік, були з ними нюанси але в загальному нормально...

Якщо не враховувати що це той самий китай, подекуди не топ якості з ціною як правило в двічі завишеною то так загалом може бути)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, roma130a сказал:

Якщо не враховувати що це той самий китай, подекуди не топ якості з ціною як правило в двічі завишеною то так загалом може бути)

Работа с оборудованием, уже давно понял , что китай китаю рознь !  Беру оборудование только у тех, где уже проверенное временем !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, roma130a сказал:

Якщо не враховувати що це той самий китай, подекуди не топ якості з ціною як правило в двічі завишеною то так загалом може бути)

Оригінал сканматік 2 я його купляв ще приблизно за 10000, то зараз ціна така висока стала.... Він обновляться і працює без жодного глюка. Я в них купляв і і перший сканматік ще в білому корпусі він мав нюанси при діагностиці ГАЗЕЛЬ, КОЛИ ЗАВОДИЛИ МАШИНУ МОГЛО ВИБИВАТИ З ДІАГНОСТИКИ, а з другим сканматіком що в прозорому корпусі проблеми ці вирішені за рахунок гальванічної розв'язки на платі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это, у нас цена завышена . ! по понятным причинам , наживаются , пользуюсь случаем !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, lushney сказал:

Він обновляться і працює без жодного глюка.

Що ви маєте на увазі під фразою він оноалюється? Сама програма діагностики? Вона мені не цікава в принципі

 

46 минут назад, lushney сказал:

ГАЗЕЛЬ

Взагалі бачити такого такого не хочу, не то щоб діагностувати

46 минут назад, lushney сказал:

Я в них купляв і і перший сканматік ще в білому корпусі

Мав на увазі те що вони продають з аліекспресу а не про сканматік, китайські копії в них по подвійній а то і по потрійній ціні, і не завжди най кращої якості яку можна знайти на алі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Dmitriy79 сказал:

Добрый день могу  предложит Lexia-3 (PP2000, XS Evolution) s/n 921815C новое .

Цену в лс скажите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйте новый аккаунт в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...