Перейти к содержанию

Привязать ключик с помощью Iprog v86


Рекомендуемые сообщения

Приветствую. Знакомый помог с покупкой оборудования на новую мастерскую и попросил привязать запасной ключик(ориг б.у.), вопрос заключается в том, смогу ли я привязать его по дампу айпрогом(нашёл скрипт, но не уверен работает ли он). Буду весьма благодарен за помощь! 

(Оставлю номер ключика и фото скрипта)

IMG_20221106_171751.jpg

IMG_20221105_100422.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Ortamol сказал:

попросил привязать запасной ключик(ориг б.у.)

А зачем ориг ключ по дампу привязывать? И что означает - ориг б.у.? Они как бы все б.у на б6., только вопрос - ориг или нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Загрузити дамп, покласти ключик на модуль зашити його. Відкрити збережений дамп і побачити чи зашився.Check key.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, 11den11 сказал:

А зачем ориг ключ по дампу привязывать? И что означает - ориг б.у.? Они как бы все б.у на б6., только вопрос - ориг или нет.

Это мой первый опыт в привязке ключика по дампу и решил спросить как это делается по правильному, так как не шарю в типах чипов иммо, крипто и т.д. , но охотно учусь этому. Благодарю за ответ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

id48 бу не пишутся, только замена чипа в ключе и само проще прописать через пин.

А в этих ключах менять чип, то еще извращение. 

Могу новый подогнать)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, 11den11 сказал:

Они как бы все б.у на б6., только вопрос - ориг или нет.

Аот тут как бы не понял юмора)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продавець заявив, що ключик вже підготовлений, якщо не важко, підкажіть що таке підготовка і з чим його їдять. Ще раз дякую за відповіді!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прописаний (Підготовлений) під твій автомобіль, Щоб зайти в нього по ОБД. Потрібно Пін. Поскільки чіп годиться не тільки для твоєї моделі, марки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Какой айпрог вы что шутите 

Пин вытягивайте, новый ключ или сгенерированный , а там хоть Васей привязвайте .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если там 48 то найдите xhorse миньку и склоньте чип, если ее нет то нужно купить если заниматься ключами то без нее ни как

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Ortamol сказал:

Продавець заявив, що ключик вже підготовлений, якщо не важко, підкажіть що таке підготовка і з чим його їдять. Ще раз дякую за відповіді!

 

35 минут назад, Ortamol сказал:

Продавець заявив, що ключик вже підготовлений, якщо не важко, підкажіть що таке підготовка і з чим його їдять. Ще раз дякую за відповіді!

если простым языком то нужно в чип записать 7 байт cs.это и есть диллер кей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво що тулить продавець?  ТР23 ?  Чи він вангує і зразу підготовлює під cs покупця?)) 

1 час назад, Paulyd сказал:

 

Пин вытягивайте, новый ключ или сгенерированный , а там хоть Васей привязвайте .

В іммо 4 піна мало буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Ну і  понеслось ,хто в ліс хто по дрова. Ні ,щоб допомогти початківцю, так  давай кидати репліками ,причому видно що майже кожен с дописувачів сам плаває в цьму питанні.

Поскільки Олег (розпочинач цього топіка) мій земляк (я родом з досить старовинного містечка Полонне ,що на хмельниччині) попробую  пояснити.

Скрипт що на малюнку  для того і називається  KEY MAKER ( виробник ключа)  щоб все зробити за дилера і за діагностичне обладнання . Тобто з дампу комфорта витянути

7 байт  СS захисту компонентів і 5значний  PIN (індивідуальні для авто) і перенести їх в транспондер ,тобто створити DEALER KEY , а потім зробити роботу за діагностичний прилад

перенести индивідальній ID  (4 байта)  транспондера в дамп іммо в данному випадку це блок комфорту, створивши новий дамп уже с вписанним в нього ID . Цей дамп записується в

мікросхему памяті 95320 замість стокового. От і все. Ця моя писанина більше підходить для транспондера типу ID48 megamos. Хоча  для  другого типу транспондера

типу HITAG 2 в принципі теж саме ,але с нюансами  шість байт CRYPTO хайтаг це і є 6 байт СS + 1 байт вписується окрему від кріпти комірку. Звичайно використовувати для створення

нового ключа тільки чистий транспондер- тей що був в використанні не підійде якщо нема змоги зробити йому UNLOCK. 

Для Олега потрібно спочатку вияснити який тип транспондера використовується в авто для цього прочитати рідний ключ другим скриптом Iprog+ просто для читання танспондерів

записати при вдалому читанні  4 байта ID . Потім  вичитати дамп 95320 комфорту ну і закинути його в відповідний скріпт ,якщо він роспізнає те ID  в одній із 4 комірок , значить він

виконає задачу .А далі  ставим новий чіп записуєм в вільну комірку  а створений новий дамп мейкером в 95320. От і все .

Ціла лекція получилась.Але ,я думаю буде корисна не тільки для Олега. 

Висновок:  IPROG пише нові ключі без допомоги дюже коштовних і не дуже  приладів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, metz сказал:

Ну і  понеслось ,хто в ліс хто по дрова. Ні ,щоб допомогти початківцю, так  давай кидати репліками ,причому видно що майже кожен с дописувачів сам плаває в цьму питанні.

Поскільки Олег (розпочинач цього топіка) мій земляк (я родом з досить старовинного містечка Полонне ,що на хмельниччині) попробую я пояснити.

Скрипт що на малюнку  для того і називається  KEY MAKER ( виробник ключа)  щоб все зробити за дилера і за діагностичне обладнання . Тобто з дампу комфорта витянути

7 байт  СS захисту компонентів і 5значний  PIN (індивідуальні для авто) і перенести їх в транспондер ,тобто створити DEALER KEY , а потім зробити роботу за діагностичний прилад

перенести индивідальній ID  (4 байта)  транспондера в дамп іммо в данному випадку це блок комфорту, створивши новий дамп уже с вписанним в нього ID . Цей дамп записується в

мікросхему памяті 95320 замість стокового. От і все. Ця моя писанина більше підходить для транспондера типу ID48 megamos. Хоча  для  другого типу транспондера

типу HITAG 2 в принципі теж саме ,але с нюансами  шість байт CRYPTO хайтаг це і є 6 байт СS + 1 байт вписується окрему від кріпти комірку. Звичайно використовувати для створення

нового ключа тільки чистий транспондер тей що був в використанні не підійде якщо нема змоги зробити йому UNLOCK. 

Для Олега потрібно спочатку вияснити який тип транспондера використовується в авто для цього прочитати рідний ключ другим скриптом Iprog+ просто для читання танспондерів

записати при вдалому читанні  4 байта ID . Потім  вичитати дамп 95320 комфорту ну і закинути його в відповідний скріпт ,якщо він роспізнає те ID  в одній із 4 комірок , значить він

виконає задачу .А далі новий ставим новий чіп записуєм в вільну комірку  а створений новий дамп мейкером в 95320. От і все .

Ціла лекція получилась.Але ,я думаю буде корисна не тільки для Олега. 

Висновок:  IPROG пише нові ключі без допомоги дюже коштовних приладів.

Огоо! Дуже вам дякую, настільки розгорнутої відповіді на своє питання я не зустрічав ніколи, завтра спробую проверсти цю процедуру і відразу відпишуся. Ще раз дякую вам!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це в теорії, а що вийде на практиці з допомогою цього на мій погляд не особливо надійного прибора нам розкаже автор теми, не факт що скрипт робочий, як і безліч інших в цьому приборі, а ще питання стоїть про антену, чи зможе вона чіп прочитати. Але тема обіцяє бути цікавою)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, metz сказал:

 Ну і  понеслось ,хто в ліс хто по дрова. Ні ,щоб допомогти початківцю, так  давай кидати репліками ,причому видно що майже кожен с дописувачів сам плаває в цьму питанні.

Поскільки Олег (розпочинач цього топіка) мій земляк (я родом з досить старовинного містечка Полонне ,що на хмельниччині) попробую  пояснити.

Скрипт що на малюнку  для того і називається  KEY MAKER ( виробник ключа)  щоб все зробити за дилера і за діагностичне обладнання . Тобто з дампу комфорта витянути

7 байт  СS захисту компонентів і 5значний  PIN (індивідуальні для авто) і перенести їх в транспондер ,тобто створити DEALER KEY , а потім зробити роботу за діагностичний прилад

перенести индивідальній ID  (4 байта)  транспондера в дамп іммо в данному випадку це блок комфорту, створивши новий дамп уже с вписанним в нього ID . Цей дамп записується в

мікросхему памяті 95320 замість стокового. От і все. Ця моя писанина більше підходить для транспондера типу ID48 megamos. Хоча  для  другого типу транспондера

типу HITAG 2 в принципі теж саме ,але с нюансами  шість байт CRYPTO хайтаг це і є 6 байт СS + 1 байт вписується окрему від кріпти комірку. Звичайно використовувати для створення

нового ключа тільки чистий транспондер- тей що був в використанні не підійде якщо нема змоги зробити йому UNLOCK. 

Для Олега потрібно спочатку вияснити який тип транспондера використовується в авто для цього прочитати рідний ключ другим скриптом Iprog+ просто для читання танспондерів

записати при вдалому читанні  4 байта ID . Потім  вичитати дамп 95320 комфорту ну і закинути його в відповідний скріпт ,якщо він роспізнає те ID  в одній із 4 комірок , значить він

виконає задачу .А далі  ставим новий чіп записуєм в вільну комірку  а створений новий дамп мейкером в 95320. От і все .

Ціла лекція получилась.Але ,я думаю буде корисна не тільки для Олега. 

Висновок:  IPROG пише нові ключі без допомоги дюже коштовних і не дуже  приладів.

Я трішки стисліше писав. Земляче...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, roma130a сказал:

Це в теорії, а що вийде на практиці з допомогою цього на мій погляд не особливо надійного прибора нам розкаже автор теми, не факт що скрипт робочий, як і безліч інших в цьому приборі, а ще питання стоїть про антену, чи зможе вона чіп прочитати. Але тема обіцяє бути цікавою)

Чіп прочитає, вже це робив, так як прилад від goverla, там 2 їх в комплекті, а про результат я відпишусь скоро

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, roma130a сказал:

Це в теорії, а що вийде на практиці з допомогою цього на мій погляд не особливо надійного прибора нам розкаже автор теми, не факт що скрипт робочий, як і безліч інших в цьому приборі, а ще питання стоїть про антену, чи зможе вона чіп прочитати. Але тема обіцяє бути цікавою)

А може в нього Говерловський прибор... Антену можна зробити самому... Все тут розписано. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ortamol сказал:

так як прилад від goverla

Маю такий самий, нічого особливого він собою не являє, зелізо більш менш в порівнянні з рисовим, а скрипти у всіх однакові

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ставлю, що все буде ок, і тема закриється. Я нававіть розлочував чіпи Iprogom. Зараз хочу 4D покласти в Сценніка1, щоб радіо працювало...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Ortamol закрыл тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...