Перейти к содержанию

Заміна блока ECU A 648 153 12 79


UA_Mercedes
5 Attachments

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт! Треба підсказка по процедурі заміни данного блока Mercedes w211. A648 153 12 79     CR3.23  3.2L /  Я з такими блоками не стикався! Від 613 двигуна замінював переносом данных EEPROM/  На цьому блоці так само можна? Чи необхідно обнуляти донорський блок і вводити в експлуатацію? Авто на разі немає на місці але є всі блоки іммо! замок ключ блокіратор, і шлюз. Ну і власне дефектний ECU ( По ньому постійно вилазят помилки по датчиках колінвала, розпредвала, відвалюється турбіна, підтроювання двигуна, іноді не заводиться ) Власне в цьому причина заміни! Якщо дуже секретна інформація, То можна в особисті)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо донор також cr3.23, то просто переписати фулл. В бенч мод і вперед. А так dok правильно сказав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, UA_Mercedes сказал:

Всім привіт! Треба підсказка по процедурі заміни данного блока Mercedes w211. A648 153 12 79     CR3.23  3.2L /  Я з такими блоками не стикався! Від 613 двигуна замінював переносом данных EEPROM/  На цьому блоці так само можна? Чи необхідно обнуляти донорський блок і вводити в експлуатацію? Авто на разі немає на місці але є всі блоки іммо! замок ключ блокіратор, і шлюз. Ну і власне дефектний ECU ( По ньому постійно вилазят помилки по датчиках колінвала, розпредвала, відвалюється турбіна, підтроювання двигуна, іноді не заводиться ) Власне в цьому причина заміни! Якщо дуже секретна інформація, То можна в особисті)))

 Для wirging смогу по хешу сделать

Dog  Правильно рассказывал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрозуміло.  А по сумісності по номеру блока. Шукати саме з таким номером блока? Чи які варіанти по заміні? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, UA_Mercedes сказал:

Зрозуміло.  А по сумісності по номеру блока. Шукати саме з таким номером блока? Чи які варіанти по заміні? 

Сам дам відповідь. Підходить з номером ...1679

І ще питання. Якщо зроблю так. Зчитаю хеши з блока оригінального.  Обнулю донорський і заллю в нього хеші з оригінального. При такому варіанті блок донорський буде працювати з комплектом? 

Це все зробити хочу через VVDI MB tool. 

20220919_122559.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, UA_Mercedes сказал:

Сам дам відповідь. Підходить з номером ...1679

І ще питання. Якщо зроблю так. Зчитаю хеши з блока оригінального.  Обнулю донорський і заллю в нього хеші з оригінального. При такому варіанті блок донорський буде працювати з комплектом? 

Це все зробити хочу через VVDI MB tool. 

20220919_122559.jpg

В упор не вижу в вашем софте кнопки записи, он читает и стирает, переноса у вас не получится

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, COSANOSTRA сказал:

В упор не вижу в вашем софте кнопки записи, он читает и стирает, переноса у вас не получится

Так. Це я вже зрозумів. Візьму "старуху".  І після обнулення прив'яжу нею. Чекаю донорський блок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Блок отримав.  Обнулив. А ввести в експлуатацію не виходить.  Підключив на столі замок з ключем, блокіратор, getaway,  та ECU.  

Підскажіть де помиляюся.  Вибираю ввід в експлуатацію,  зчитую кодування з рідного блока, підключаються і переношу на донорський, потім вводжу він, а потім на етапі персоналізації помилка.  Хто підскаже в чому причина. 

20220921_165820.jpg

20220921_163841.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Который хотите  Заменить номер    железа одинаковы ?  Или подходящий ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, UA_Mercedes сказал:

Блок отримав.  Обнулив. А ввести в експлуатацію не виходить.  Підключив на столі замок з ключем, блокіратор, getaway,  та ECU.  

Підскажіть де помиляюся.  Вибираю ввід в експлуатацію,  зчитую кодування з рідного блока, підключаються і переношу на донорський, потім вводжу він, а потім на етапі персоналізації помилка.  Хто підскаже в чому причина. 

20220921_165820.jpg

20220921_163841.jpg

После 100 запусков он будет персонализирован

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Mb key сказал:

Который хотите  Заменить номер    железа одинаковы ?  Или подходящий ?

Номера аналогічні. Кодування перенеслись і Vin записався.  

Тобто з цим блоком авто вже буде заводитись? Я правильно розумію?

20220921_183350.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообщем-то Эксплуатации не нужно закрыть  Санкционировании Доступ хватает.

 Есть данный разработчик ?

Screenshot_20220921_230454.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, UA_Mercedes сказал:

Номера аналогічні. Кодування перенеслись і Vin записався.  

Тобто з цим блоком авто вже буде заводитись? Я правильно розумію?

20220921_183350.jpg

Блоки буква в букву, перелей фулл и забудь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, LTruck сказал:

Блоки буква в букву, перелей фулл и забудь

Хех. Було б чим! Я тільки з ключами працюю! А тут клієнт попрсив блок замінити! От і подумав за обнулю VVDI і введу старухою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, UA_Mercedes сказал:

Хех. Було б чим! Я тільки з ключами працюю! А тут клієнт попрсив блок замінити! От і подумав за обнулю VVDI і введу старухою

Написав в ЛС з цього приводу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...